Išči

Priključni kabli

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 1
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,37 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909002
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,11 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 15m Digitus

Šifra: 7950032
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 15m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,47 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909020
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,50 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

Šifra: 7950002
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optičn kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,75 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton

Šifra: 7909005
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,02 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 1m Digitus

Šifra: 7950008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,44 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 1m Duplex 1,2mm EFB

Šifra: 7950072
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,82 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

Šifra: 7909042
Zaloga: 2
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,85 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 3m Duplex Leviton

Šifra: 7909016
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
27,45 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

Šifra: 7950035
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 15m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
17,42 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 5m Digitus

Šifra: 7909040
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,04 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/ST 2m Digitus

Šifra: 7909032
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,45 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

Šifra: 7950009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,88 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus

Šifra: 7950001
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

Šifra: 7909058
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,71 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/SC 2m Digitus

Šifra: 7909044
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,68 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m Leviton

Šifra: 7904007
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
17,47 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-FC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909004
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-ST 3m Duplex Leviton

Šifra: 7909052
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
23,30 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus

Šifra: 7950004
Zaloga: 8
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,49 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/SC 2m Digitus

Šifra: 7909026
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,48 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909021
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,70 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m Leviton

Šifra: 7903016
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,32 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/ST 1m Digitus

Šifra: 7909031
Zaloga: 2
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
8,10 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

Šifra: 7909045
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,92 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 5m Digitus

Šifra: 7950011
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,85 € z DDV
Filtri
Sort
display