Išči

Optični patch SM PK-9 LC-LC 5m Duplex Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7909050
Šifra dobavitelja: HOPLC008050LC203
EAN koda: 5050268150585
28,18 € z DDV
decrease increase

Leviton optični patch kabel
Dolžina 5 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Leviton optični patch kabel
Dolžina 5 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0460
Teža bruto v kg: 0.0460
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

SFTP CAT.6 patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9032063
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,03 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m zelen Digitus

Šifra: 9030099
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9030118
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rdeč Digitus

Šifra: 9030072
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m moder Digitus

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

Šifra: 7950009
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,88 € z DDV
Filtri
Sort
display