Išči

Pretvorniki

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Šifra: 7948002
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
111,22 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 5
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
107,66 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
55,72 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Šifra: 7948005
Zaloga: 1
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik za dvojni multimode ST kabel, razdalja do 2km, automatski polni in pol-duplex način...
37,94 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
16,71 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik S+RJ10 RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps in 200m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter omogoča varnostni zaklep modula...
62,68 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen RBFTC11 Mikrotik

Šifra: 7948011
Zaloga: 10+
Mikrotik RBFTC11 pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP, podpira 1.25G, podpira aktivni PoE ali pasivni PoE. Vsebuje 1x gigabitni vhod in 1x SFP kletko...
36,36 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Šifra: 7948021
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps do dolžine 100m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev in vsebuje 1x gigabitni vhod in omogoča varnostni zaklep modula...
27,71 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Šifra: 7948009
Zaloga: 1
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, singlemode S-3553LC20D, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za uporabo na optičnih razdaljah do 20km...
73,14 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set/2kos)

Šifra: 7948027
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP+ Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-10G, Enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
103,60 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Šifra: 7948006
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik, razdalja do 80km, polni in pol-duplex način...
51,54 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Šifra: 9102020
Zaloga: 10
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, podpira single mode optične povezave, črna barva ohišja, pasivno hlajenje, prenos podatkov do 100Mbps...
34,03 € z DDV

Pretvornik FO-FO 10/100 SC Digitus Multimode/Singlemode

Šifra: 7948024
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus mrežni pretvornik za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega kabla...
55,51 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

Šifra: 7948022
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-10G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps...
48,74 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948017
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
21,11 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948020
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
28,96 € z DDV

Kabel 10GB SFP+ 5m aktivni Mikrotik

Šifra: 7948028
Zaloga: 10+
Mikrotik kabel S+AO0005 SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 5m. SFP+ kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA...
50,57 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Šifra: 9102014
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost...
29,04 € z DDV

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SFP prazen Digitus Multimode/Singlemode

Šifra: 7948026
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus mrežni pretvornik Optika - Optika (FO-FO), (prazni SFP kletki), SM/MM...
75,58 € z DDV

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SC Digitus Multimode/Singlemode

Šifra: 7948025
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus mrežni pretvornik za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode...
63,84 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC simplex Singlemode Digitus

Šifra: 7948029
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus mrežni pretvornik UTP, singlemode simplex, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 20km...
87,11 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

Šifra: 9102018
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus pretvornik FO modul za stikala SFP Mini-GBIC SM, enostavna namestitev, standardna velikost, singlemode...
30,87 € z DDV

Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik

Šifra: 7948031
Zaloga: 9
Mikrotik kabel QSFP+ Q+DA0001 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh QSFP+ naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Zagotavljajo nizkocenovno rešitev, njena dolžina kabla znaša 1m...
31,84 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC simplex Singlemode Digitus

Šifra: 7948030
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus mrežni pretvornik UTP, singlemode simplex, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 20km...
87,52 € z DDV

Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

Šifra: 9803099
Zaloga: 4
Mikrotik QSFP+ Q+85MP01D optični modul ponuja 4 neodvisne full-duplex kanale s hitrostjo do 10 Gbps. Skupna hitrost prenosa 40 Gbps ter je primerna za optične razdalje do 150m (OM4) ali 100m (OM3) s podporo DDM.
59,73 € z DDV

Kabel 10GB SFP+ 1m Ubiquiti

Šifra: 7948032
Zaloga: 10+
Ubiquiti UDC‑1 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti ES-48-LITE) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama...
24,16 € z DDV

Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

Šifra: 7948033
Zaloga: 9
Mikrotik Q+BC0003-S+ omogoči uporabo vseh prednosti 40 Gbps QSFP+ vmesnikov brez potrebe po posodobitvi celotnega omrežja. Omogoča vam povezavo CRS326-24S+2Q+RM stikala s štirimi 10G SFP+ napravami...
59,00 € z DDV

Kabel 10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti

Šifra: 7948034
Zaloga: 10+
Ubiquiti kabel SFP+ UC-DAC-SFP+ dolžine 0.5m je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama...
20,98 € z DDV

Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti

Šifra: 7948035
Zaloga: 1
Ubiquiti kabel SFP28 UC-DAC-SFP28 dolžine 0.5m je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP28 naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama...
40,99 € z DDV

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

Šifra: 7948036
Zaloga: 10+
Mikrotik kabel SFP28 XS+DA0001 je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m. Kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
30,10 € z DDV
Filtri
Sort
display