Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948001
Šifra dobavitelja: S-85DLC05D
EAN koda: 3830056433029
16,48 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -9 dBm, Maksimum -3 dBm
Moč sprejemanja: -20 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -9 dBm, Maksimum -3 dBm
Moč sprejemanja: -20 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Teža neto v kg: 0.0160
Teža bruto v kg: 0.0200
Pakiranje v kartonu: 500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 3m zelen Digitus

Šifra: 9025205
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,42 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

Šifra: 7955009
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,70 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m rumen Digitus

Šifra: 9025197
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m zelen Digitus

Šifra: 9025198
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m zelen Digitus

Šifra: 9025193
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9025192
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV
Filtri
Sort
display