>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Ruijie Reyee pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode 1310nm MINI-GBIC-LX-SM13

Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
Blagovna znamka: Ruijie Reyee
Na voljo: Zaloga: 8
Šifra: 7948052
Šifra dobavitelja: MINI-GBIC-LX-SM1310
EAN koda: 6971693278011
61,82 € z DDV
decrease increase

Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...

 

Tehnični podatki:

Združljiv z IEEE 802.3z Gigabit Ethernet

Hitrost prenosa podatkov: 1,25 Gbps

Vrsta priključka: Duplex LC

Vrsta kabla: SMF

Doseg: 10km

Poraba energije: ≤ 1,5 W

Valovna dolžina (nm): 1310

Občutljivost sprejema (OMA) < –17 dBm

Delovna temperatura: 0°C do 70°C

Dimenzije (Š x G x V): 56,5 mm x 13,5 mm x 8,5 mm

Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...

 

Tehnični podatki:

Združljiv z IEEE 802.3z Gigabit Ethernet

Hitrost prenosa podatkov: 1,25 Gbps

Vrsta priključka: Duplex LC

Vrsta kabla: SMF

Doseg: 10km

Poraba energije: ≤ 1,5 W

Valovna dolžina (nm): 1310

Občutljivost sprejema (OMA) < –17 dBm

Delovna temperatura: 0°C do 70°C

Dimenzije (Š x G x V): 56,5 mm x 13,5 mm x 8,5 mm

Garancija: 36 mesecev

Dimenzije (Š x G x V): 56,5 mm x 13,5 mm x 8,5 mm

Teža: 0,050kg

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Delock RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv 86965

Šifra: 9060037
Zaloga: 10+
Delock RJ45 konektor je poseben sestavljiv konektor primeren za bolj debele inštalacijske kable, ki omogočajo višje tudi 10Gb/s hitrosti. Konektor je Cat.6A kategorije z FTP oklopom in je primeren tako za trdožilne kot tudi mehkožilne kable do debeline 0.573mm...
10,86 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 3m OS2

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,59 € z DDV

Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv DN-93631

Šifra: 9081026
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv, za trdožilne ali mehkožilne kable, za premer kabla od 6,0 ~ 9,0 mm...
11,70 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 2m OS2

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,30 € z DDV

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 3000Mb AX SFP Giga stropna RG-AP820-L/V3

Šifra: 9108157
Zaloga: 9
Ruijie RG-AP820-L (V3) dostopna točka s SFP 2,5Gbps priklopom in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3af, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba…
328,79 € z DDV

KELine kabel CAT.5e F/UTP Eca 305m CCTV Euroclass

Šifra: 9001085
Zaloga: 5
KELine mrežni F/UTP kabel CAT5e Euroclass Eca, 305m, 100MHz, zunanji premer kabla 5,8mm namenjen za CCTV in varnostne sisteme...
158,45 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display