Išči

Priključni paneli

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Šifra: 7940006
Zaloga: 8
Leviton 19" optični panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, material jeklo, črne barve...
46,97 € z DDV

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940007
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
117,00 € z DDV

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

Šifra: 7916000
Zaloga: 10+
Digitus optični panel 48cm (19") prazen, brez čelne plošče, nastavljiva globina...
44,59 € z DDV

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Šifra: 2321200
Zaloga: 10
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
80,40 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Šifra: 7902005
Zaloga: 4
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
142,13 € z DDV

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940010
Zaloga: 6
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, sive barve...
136,76 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Šifra: 7914002
Zaloga: 5
Digitus optični panel 48cm (19") 24xLC adap., Opt. kaseta, pigtails OM2, material jeklo, sive barve...
257,38 € z DDV

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Šifra: 7940001
Zaloga: 0
Dobava: 6 dni
Digitus optični panel 48cm (19") za kabinete z pigtails OM3 Digitus, material jeklo, sive barve...
182,60 € z DDV

Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Šifra: 7902010
Zaloga: 2
Digitus optični panel 48cm 24xST adap., Opt. kaseta, pigtails, izdelano iz lakiranega jekla...
164,60 € z DDV

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

Šifra: 7902004
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
120,78 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Šifra: 7918001
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96101 za 12x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
3,12 € z DDV

Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Šifra: 7913003
Zaloga: 2
Digitus optični panel 48cm (19") 12xSC adap., Opt. kaseta, pigtails OM2, material jeklo, sive barve...
181,78 € z DDV

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak/100) EFB

Šifra: 7918009
Zaloga: 8
EFB Silikonska zaščita zvara opičnih kablov, dolžina 45mm...
14,43 € z DDV

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

Šifra: 7940009
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, sive barve...
189,77 € z DDV

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

Šifra: 7940015
Zaloga: 6
KELine optični patch panel primeren za stensko montažo, prostor za 8 optičnih vmesnikov, kovinsko ohišje, črna barva...
29,16 € z DDV

Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Šifra: 7914000
Zaloga: 3
Digitus optični panel DN-96330 48cm (19") 6xLC adap., Opt. kaseta, pigtails OM2, material jeklo, sive barve...
161,65 € z DDV

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 Leviton

Šifra: 2320900
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
85,28 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

Šifra: 7918002
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96103 za 12x vlakno, primerna za do 24 optičnih vlaken...
2,54 € z DDV

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Šifra: 7916005
Zaloga: 10+
Digitus čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm, višina 1U...
7,26 € z DDV

Optični panel 48cm ST 6x adapter, MM, OM2 Leviton

Šifra: 2320700
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
68,02 € z DDV

Optični panel 48cm SC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Šifra: 7913002
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus optični panel 48cm (19") 6xSC adap., Opt. kaseta, pigtails OM2, material jeklo, sive barve...
115,88 € z DDV

Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus

Šifra: 7940016
Zaloga: 1
Digitus optični panel za montažo na DIN letev, kovinsko ohišje...
13,60 € z DDV

Vtičnica 6xRJ45 nadometna prazna Digitus

Šifra: 9028016
Zaloga: 10+
Digitus vtičnica nadometna doza za 12xRJ45 osnovnih elementov, v osnovi 6-p doza z uvodnico ob strani, priložena druga stranica za 12-p...
4,31 € z DDV

Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak/100)

Šifra: 7914007
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton slepi pokrovček za optični panel, črne barve...
29,89 € z DDV

Optični panel 48cm ST 24x adapter prazen KELine

Šifra: 7940014
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine drsni 19" optični patch panel, prostor za 24 optičnih vmesnikov, prazen panel brez optičnih vmesnikov, črna barva...
33,31 € z DDV

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Šifra: 7916006
Zaloga: 9
Digitus čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus, višina 1U...
7,26 € z DDV

Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak/100) EFB

Šifra: 7918008
Zaloga: 3
EFB silikonska zaščita zvara opičnih kablov, dolžina 60mm...
14,10 € z DDV

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

Šifra: 7916001
Zaloga: 1
Digitus čelna plošča (Frontplate) za optični panel 48cm, višina 1U, DN-96201...
7,44 € z DDV

Optični panel DIN Rail 6xSC/DX Digitus

Šifra: 7940008
Zaloga: 3
Digitus optični panel DN-96890 za montažo na DIN letev, kovinsko ohišje...
16,68 € z DDV

Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos

Šifra: 7918000
Zaloga: 10+
Digitus optična zaščita zvara crimp set...
6,10 € z DDV

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

Šifra: 7916004
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus čelna plošča 1U (Frontplate) za optični panel 48cm (19") prazen Digitus, višina 1U...
7,44 € z DDV

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST Digitus

Šifra: 7916003
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus čelna plošča DN-96204 (Frontplate) za optični panel 48cm, višina 1U...
7,44 € z DDV
Filtri
Sort
display