>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Delock optični panel DIN Rail 4xSC/LC 86543

Delock DIN optični panel lahko sprejme do štiri optične kable SC Simplex ali LC Duplex. Vgrajene sponke omogočajo montažo na 35 mm DIN letev.
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7940033
Šifra dobavitelja: 86543
EAN koda: 4043619865437
12,18 € z DDV
decrease increase

Delock DIN optični panel lahko sprejme do štiri optične kable SC Simplex ali LC Duplex. Vgrajene sponke omogočajo montažo na 35 mm DIN letev.

 

Tehnične lastnosti:

SDIN panel za optična vlakna - FTTH

4 reže za SC Simplex ali LC Duplex sklopke

Montaža na DIN letev: 35 mm

Zaščitni preklop

Barva: bela

Material: ABS

Dimenzije (D x Š x V): ca. 85,0 x 60,5 x 31,5 mm

 

Paket vsebuje:

1x DIN optični panel, 4 x SC Simplex spojnik z lasersko zaščito

Delock DIN optični panel lahko sprejme do štiri optične kable SC Simplex ali LC Duplex. Vgrajene sponke omogočajo montažo na 35 mm DIN letev.

 

Tehnične lastnosti:

SDIN panel za optična vlakna - FTTH

4 reže za SC Simplex ali LC Duplex sklopke

Montaža na DIN letev: 35 mm

Zaščitni preklop

Barva: bela

Material: ABS

Dimenzije (D x Š x V): ca. 85,0 x 60,5 x 31,5 mm

 

Paket vsebuje:

1x DIN optični panel, 4 x SC Simplex spojnik z lasersko zaščito

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Mikrotik usmerjevalnik Wi-Fi 300Mb hAP lite RB941-2nD-TC

Šifra: 9116046
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik za SOHO uporabo. Deluje na frekvenci 2.4GHz do hitrosti 300 Mbit/s in ima 4 mrežne priključke. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
26,66 € z DDV

Digitus prenapetostna zaščita 1x220V 16A 3500W DN-95400

Šifra: 8203067
Zaloga: 10+
Digitus prenapetostna zaščita je namenjena zaščiti vaših elektronskih naprav, npr. računalnik, televizor, itd.
7,20 € z DDV

Mikrotik stikalo Giga 5-port 1xSFP RB260GS CSS106-5G-1S

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna.
46,42 € z DDV

SBOX stropni nosilec za TV črn CPLB-102M

Šifra: 7709044
Zaloga: 5
Univerzalni stropni nosilec S-box CPLB-102M je narejen iz visokokakovostnega materiala, ki zagotavlja trdnost in vzdržljivost. Primeren je za montažo LCD TV sprejemnikov velikosti od 102 do 165 cm (40-65") in ima največjo dovoljeno obremenitev nosilca do 60 kg.
48,74 € z DDV

Delock optični panel DIN Rail 4xSC/LC 85921

Šifra: 7940022
Zaloga: 10
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
13,54 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/SC 3m OS2

Šifra: 7909045
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,75 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display