Išči

Optični panel DIN Rail 2xSC/LC Delock

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 10
Šifra: 7940023
Šifra dobavitelja: 85922
EAN koda: 4043619859221
7,31 € z DDV
decrease increase

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Teža neto v kg: 0.0400
Teža bruto v kg: 0.0430
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

Šifra: 2312000
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,73 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,31 € z DDV

IP Kamera-nosilec z nadometno dozo HIA-J101 HiLook

Šifra: 8020018
Zaloga: 10+
Nosilec z nadometno dozo za DS-1280ZJ-XS HiLook IP kamere. Primeren za montažo na steno ...
15,81 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 1m Digitus

Šifra: 7950005
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,74 € z DDV

Razdelilec 48cm 8x220V ALU prenapetostna zaščita črna Triton

Šifra: 8201022
Zaloga: 10+
Triton visokokakovostni razdelilec v aluminjastem ohišju z prenapetostno zaščito, možnost vgradnje v komunikacijske kabinete...
90,43 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC/SC 1m Digitus

Šifra: 7904019
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,48 € z DDV
Filtri
Sort
display