Išči

Optični panel DIN Rail 2xSC/LC Delock

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7940023
Šifra dobavitelja: 85922
EAN koda: 4043619859221
7,31 € z DDV
decrease increase

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Teža neto v kg: 0.0400
Teža bruto v kg: 0.0430
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 SC/SC 1m Digitus

Šifra: 7904019
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,82 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Optični panel DIN Rail 4xSC/LC Delock

Šifra: 7940022
Zaloga: 6
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
11,71 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912010
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM SC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
30,44 € z DDV
Filtri
Sort
display