>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Delock optični panel DIN Rail 2xSC/LC 85922

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 29.05.2024
Šifra: 7940023
Šifra dobavitelja: 85922
EAN koda: 4043619859221
7,83 € z DDV
decrease increase

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec.

Tehnične lastnosti:
• 2 reži za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 85.0 x 60.5 x 18.5 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 2x SC Simplex I-člen z zaščito

Teža neto v kg: 0.0400
Teža bruto v kg: 0.0430
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Leviton optični kabel 2x08 SM duplex- DUP

Šifra: 7901008
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, rumene barve.
1,77 € z DDV

Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv DN-93631

Šifra: 9081026
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv, za trdožilne ali mehkožilne kable, za premer kabla od 6,0 ~ 9,0 mm...
11,70 € z DDV

Delock optični panel DIN Rail 4xSC/LC 85921

Šifra: 7940022
Zaloga: 10
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
13,54 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.5e 0,5m siv

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
1,55 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 0,25m siv

Šifra: 9030108
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
1,33 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 2m OS2

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 30.05.2024
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,28 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display