Išči

Optični patch SM SC-SC 7,5m EFB Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 7,5m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7950063
Šifra dobavitelja: O1323.7,5
EAN koda: 4049759056933
12,14 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 7,5 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 7,5 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0800
Teža bruto v kg: 0.0810
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb stropna UAP-AC-PRO UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108061
Zaloga: 0
Dobava: 13.09.2021
UniFi AC PRO brezžično dostopna točka Ubiquiti ponuja sočasni dual-band in 3x3 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 450Mbps, v 5GHz pasu pa do 1300Mbps...
176,05 € z DDV

Kabel USB A-B mikro 1,8m Digitus črn

Šifra: 8536008
Zaloga: 10+
Digitus povezovalni kabel USB A-B mikro, za povezavo novejših mobilnih telefonov z računalniki, dolžine 1,8m...
1,90 € z DDV

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Šifra: 7907002
Zaloga: 10+
Leviton optični SC-SC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
4,73 € z DDV

Modul Cat.6A 10G FTP toolless Digitus

Šifra: 9090007
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo ali mehko žilne kable, primeren za zidne ali talne doze...
4,82 € z DDV

HDMI kabel z mrežno povezavo 5m črn SBOX

Šifra: 8530064
Zaloga: 10+
SBOX mrežni (ethernet) 4K HDMI kabel za digitalno multimedijsko povezavo preko 1080p in internet do 100Mbps, dolžine 5m...
4,05 € z DDV

Kanal NIK 0 s 15x10 samolepilni

Šifra: 9970800
Zaloga: 10+
NIK nadometni inštalacijski kanal, oznaka kanal NIK 0 S, samolepilni...
3,39 € z DDV
Filtri
Sort
display