Išči

Optični patch SM SC-SC 7,5m EFB Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 7,5m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 31.03.2021
Šifra: 7950063
Šifra dobavitelja: O1323.7,5
EAN koda: 4049759056933
10,92 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 7,5 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 7,5 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0800
Teža bruto v kg: 0.0810
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb stropna UAP-AC-PRO UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108061
Zaloga: 10+
UniFi AC PRO brezžično dostopna točka Ubiquiti ponuja sočasni dual-band in 3x3 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 450Mbps, v 5GHz pasu pa do 1300Mbps...
169,80 € z DDV

Optični patch SM PK-9 SC-SC 3m Duplex Leviton

Šifra: 7904029
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
21,23 € z DDV

Tester laser optičnih kablov 650nm do 10mW 10km Value

Šifra: 1390008
Zaloga: 2
Tester Value za hitro in enostavno testiranje optičnih kablov...
40,26 € z DDV

Zvočniki Logitech S150 2.0, USB

Šifra: 7610031
Zaloga: 0
Dobava: 12.03.2021
Majhni in kompaktni zvočniki Logitech S150 so odlična izbira za vse, ki potrebujete majhne in zmogljive zvočnike ...
19,47 € z DDV

Adapter USB-A Ž - USB mikro-B M Delock

Šifra: 9749025
Zaloga: 4
Delock USB micro adapter omogoča pretvorbo USB 2.0-A ženski port v USB micro-B moški port, to omogoča povezavo trdrih diskov ali pomnilnikov s pametnimi telefoni in tablicami, ki imajo OTG (On-The-Go) funkcijo...
3,60 € z DDV

DisplayPort - HDMI adapter 15cm Digitus

Šifra: 9704009
Zaloga: 10+
Digitus adapter za priklučitev naprav z displayport izhodom na HDMI vhodni priključek vašega zaslona, podpira HD resolucijo, dolžine 15cm...
13,91 € z DDV
Filtri
Sort
display