Išči

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Digitus mrežni pretvornik FO UTP, podpira single mode optične povezave, črna barva ohišja, pasivno hlajenje, prenos podatkov do 100Mbps...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Šifra: 9102020
Šifra dobavitelja: DN-82021-1
EAN koda: 4016032293101
34,03 € z DDV
decrease increase

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus
Vgrajenih 128kB predpomnilnika
Podpira standarde: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
1x RJ45 10/100Base-TX vmesnik
1x SC optični duplex 100Base-FX vmesnik (TX in RX)
Podpira single mode optične povezave
Optični kabel Singlemodni 9/125 mikronski
Wavelenght 1310 nm
Moč oddajanja: Minimum -15 dBm, Maksimum -8 dBm
Prenos podatkov do 100Mbps (Full-duplex - 200Mbps)
Podaljševanje optičnega omrežja do 20 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.5 ali Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK
LFP (Link Fault Pass Through) funkcija vgrajena za lažje vzdrževanje
Primerni za temperature od 0 do 55 stopinj celzija
Zunanje napajanje 5 V DC, 0.8 A, Poraba do 2,5W
Metalno ohišje
Pasivno hlajenje
Črna barva ohišja

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus
Vgrajenih 128kB predpomnilnika
Podpira standarde: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
1x RJ45 10/100Base-TX vmesnik
1x SC optični duplex 100Base-FX vmesnik (TX in RX)
Podpira single mode optične povezave
Optični kabel Singlemodni 9/125 mikronski
Wavelenght 1310 nm
Moč oddajanja: Minimum -15 dBm, Maksimum -8 dBm
Prenos podatkov do 100Mbps (Full-duplex - 200Mbps)
Podaljševanje optičnega omrežja do 20 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.5 ali Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK
LFP (Link Fault Pass Through) funkcija vgrajena za lažje vzdrževanje
Primerni za temperature od 0 do 55 stopinj celzija
Zunanje napajanje 5 V DC, 0.8 A, Poraba do 2,5W
Metalno ohišje
Pasivno hlajenje
Črna barva ohišja

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Dimenzija v mm (DxSxV): 95x70x26mm
Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel SATA 0,5m Digitus

Šifra: 8514023
Zaloga: 10+
Digitus notranji kabel za trdi disk ali optični pogon, za povezavo SATA kontrolerja in SATA trdega diska, dolžine 0,5m...
1,65 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Šifra: 7930008
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m črn Digitus

Šifra: 9025180
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

Modul CAT.6 UTP ab Digitus

Šifra: 9020007
Zaloga: 10+
Digitus modul CAT.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo in mehko žilne kable, barva črna...
2,20 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m Leviton LSOH

Šifra: 5070000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1,88 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-SC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909001
Zaloga: 10
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
24,01 € z DDV
Filtri
Sort
display