Išči

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 7909045
Šifra dobavitelja: DK-2932-03
EAN koda: 4016032249658
10,92 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 3 m, rumene barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 3 m, rumene barve

Teža neto v kg: 0.0702
Teža bruto v kg: 0.0737
Pakiranje v kartonu: 180

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 3m Digitus

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,96 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,11 € z DDV

Telefonski kabel spirala 0,3m (2,0m) črn Digitus

Šifra: 8534001
Zaloga: 10+
Digitus spiralna telefonska vrvica za povezavo slušalke z telefonom , vmesnik 2x RJ10, 4 žilni, vezava 1:1, dolžina raztegnjenega kabla 2 m...
1,40 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 1m siv Digitus LSZH

Šifra: 9007007
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,99 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-FC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909004
Zaloga: 8
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV
Filtri
Sort
display