Išči

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik, razdalja do 80km, polni in pol-duplex način...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7948006
Šifra dobavitelja: DN-82130
EAN koda: 4016032293163
51,54 € z DDV
decrease increase

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus (prazen SFP)
Kakovosten in zanesljiv pretvornik
Priključki: 1x RJ45, 1x SFP
Razdalja do 80km
Samodejno zaznavanje - auto MDI/MDI-X
Polni in pol-duplex način
LED diode za status in diagnostiko
Podprti standardi: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
2MB podatkovnega medpomnilnika
Delovna temperatura: od 0 do 60°C
Napajanje: 5V DC

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus (prazen SFP)
Kakovosten in zanesljiv pretvornik
Priključki: 1x RJ45, 1x SFP
Razdalja do 80km
Samodejno zaznavanje - auto MDI/MDI-X
Polni in pol-duplex način
LED diode za status in diagnostiko
Podprti standardi: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
2MB podatkovnega medpomnilnika
Delovna temperatura: od 0 do 60°C
Napajanje: 5V DC

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Dimenzija v mm (DxSxV): 260x70x950
Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel USB A-B 1,8m Digitus dvojno oklopljen črn

Šifra: 8519052
Zaloga: 10+
Digitus USB A-B povezovalni kabel USB 2.0, Dvojno oklopljen, za priklop USB tiskalnikov, modemov, optičnih čitalcev...
1,59 € z DDV

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Šifra: 7901015
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve...
2,42 € z DDV

Podloga za miško tekstil Ednet modra

Šifra: 5570024
Zaloga: 10+
Ednet podloga za miško s površino iz blaga modre barve...
1,71 € z DDV

HDMI kabel z mrežno povezavo 2m Digitus črn High Speed Ultra HD 4K

Šifra: 8552012
Zaloga: 10+
Digitus mrežni (ethernet) 4K HDMI kabel za digitalno multimedijsko povezavo in internet do 100Mbps, dolžine 2m...
4,27 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV
Filtri
Sort
display