Išči

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948007
Šifra dobavitelja: DN-82020-1
EAN koda: 4016032293095
36,54 € z DDV
decrease increase

DIGITUS Mrežni pretvornik UTP - Optika, Multimodni dvojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika
Standard 10/100 Base-TX v 100 Base-FX
Vmesnika: 1x RJ45, 1x SC Duplex
Razdalja: do 2 km
Pasovna širina: 1310nm
Primeren za 50/125µm in 62.5/125µm optične kable
Oddajna moč: Minimum -22 dBm, Maksimum -12 dBm
128kB predpomilnika
Samodejno zaznavanje priključenega kabla Auto MDI / MDI-X
Podprti standard IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Auto-Negotiation pri Full- in half-duplex
Zunanje napajanje 5 V DC, 800mA, 2.5W
Delovna tempratura: 0 do 55°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

DIGITUS Mrežni pretvornik UTP - Optika, Multimodni dvojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika
Standard 10/100 Base-TX v 100 Base-FX
Vmesnika: 1x RJ45, 1x SC Duplex
Razdalja: do 2 km
Pasovna širina: 1310nm
Primeren za 50/125µm in 62.5/125µm optične kable
Oddajna moč: Minimum -22 dBm, Maksimum -12 dBm
128kB predpomilnika
Samodejno zaznavanje priključenega kabla Auto MDI / MDI-X
Podprti standard IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Auto-Negotiation pri Full- in half-duplex
Zunanje napajanje 5 V DC, 800mA, 2.5W
Delovna tempratura: 0 do 55°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Dimenzija v mm (DxSxV): 120x70x260
Teža neto v kg: 0.4619
Teža bruto v kg: 0.4850
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

Šifra: 2312000
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,73 € z DDV

Adapter DC 2x Molex M - 8pin za grafične kartice PCI-express 0,15m Delock

Šifra: 9765012
Zaloga: 10+
Delock napajalni kabel za PCI express vodilo - grafične kartice z dodatnim napajanjem...
3,60 € z DDV

Adapter SATA M + 2x Molex Ž Delock

Šifra: 9765008
Zaloga: 10+
Delock napajalni adapter za dve 5,25" napravi. Pretvornik iz SATA v klasično napajanje za trde diske, DVD/CD optične enote...
2,87 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 3m črn Digitus

Šifra: 9030146
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,77 € z DDV

UTP CAT.5e patch 3m črn Digitus

Šifra: 9025207
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,42 € z DDV
Filtri
Sort
display