Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 9102014
Šifra dobavitelja: DN-81000
EAN koda: 4016032305651
29,04 € z DDV
decrease increase

Pretvornik FO Modul za stikala SFP Mini-GBIC MM Digitus
Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m
Za optične kable 50/125µm in 62.5/125µm Multimode
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex), 1000Base-SX - Short Haul
Kompatibilen z IEEE 802.3z Gigabitni Standard
Moč oddajanja: Minimum -8 dBm, Maksimum -3 dBm
Laser Class 1, v skladnosti z EN 60825-1
Enostavna namestitev, standardna velikost
MSA kompatibilen (Multi Source Agreement)
Varnostni zaklep modula
Napajanje 3.3V

Paket vsebuje:
1x SFP Modul

OPOZORILO:
Ni kompatibilen z HP, Cisco in 3Com stikali!

Pretvornik FO Modul za stikala SFP Mini-GBIC MM Digitus
Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m
Za optične kable 50/125µm in 62.5/125µm Multimode
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex), 1000Base-SX - Short Haul
Kompatibilen z IEEE 802.3z Gigabitni Standard
Moč oddajanja: Minimum -8 dBm, Maksimum -3 dBm
Laser Class 1, v skladnosti z EN 60825-1
Enostavna namestitev, standardna velikost
MSA kompatibilen (Multi Source Agreement)
Varnostni zaklep modula
Napajanje 3.3V

Paket vsebuje:
1x SFP Modul

OPOZORILO:
Ni kompatibilen z HP, Cisco in 3Com stikali!

Teža neto v kg: 0.0385
Teža bruto v kg: 0.0390
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Šifra: 7901015
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 6.10 mm, črne barve...
2,42 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m siv Digitus

Šifra: 9025195
Zaloga: 0
Dobava: 30.06.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,52 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Šifra: 7948006
Zaloga: 5
Digitus mrežni pretvornik UTP, kakovosten in zanesljiv pretvornik, razdalja do 80km, polni in pol-duplex način...
51,54 € z DDV
Filtri
Sort
display