Išči

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7901004
Šifra dobavitelja: GF008UNI08LU-Eca
EAN koda: 5050268443489
0,68 € z DDV
decrease increase

Ka. Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI Leviton
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, Singlemodni
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo
Vododporen, Kompakten dizajn, z 2,90mm debelo oblogo z gelom
Odporen do pritiska 2000 N,
Odporen na udarce do 15 Nm, Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 70°C,
Pakirano na lesenem kolutu 2000m
Črne barve

-

 

Ka. Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI Leviton
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, Singlemodni
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo
Vododporen, Kompakten dizajn, z 2,90mm debelo oblogo z gelom
Odporen do pritiska 2000 N,
Odporen na udarce do 15 Nm, Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 70°C,
Pakirano na lesenem kolutu 2000m
Črne barve

-

 

Teža neto v kg: 0.0362
Teža bruto v kg: 0.0475
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

SFTP CAT.5e patch 1m rdeč Digitus

Šifra: 9031061
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,60 € z DDV

Modul CAT.6+ FTP toolless Leviton

Šifra: 9090006
Zaloga: 10+
Leviton modul CAT.6+ FTP, standardni vmesnik RJ45, Primeren za trdo ali mehko žilne in zidne ali talne doze...
5,32 € z DDV

Ohišje za konektor DB09 in DB15 VGA sivo EFB

Šifra: 9080006
Zaloga: 10+
EFB plastično ohišje za DSUB konektor DSUB09 in DSUB15 VGA, v kompletu so vsi vijaki za montažo...
0,37 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Leviton

Šifra: 7912004
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,70 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801014
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,04 € z DDV
Filtri
Sort
display