Išči

Optični panel DIN Rail 4xSC/LC Delock

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 7
Šifra: 7940022
Šifra dobavitelja: 85921
EAN koda: 4043619859214
12,30 € z DDV
decrease increase

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno.

Tehnične lastnosti:
• 4 reže za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Montaža na steno:
2x Montažna luknja
Premer luknje: ca. 7mm
Razdalja med luknjama: ca. 60mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 80 x 80 x 29 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 5x SC Simplex I-člen z zaščito, 4x Zaščita zvara, 2x Vijak, 2x Vložek za beton

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno.

Tehnične lastnosti:
• 4 reže za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Montaža na steno:
2x Montažna luknja
Premer luknje: ca. 7mm
Razdalja med luknjama: ca. 60mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 80 x 80 x 29 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 5x SC Simplex I-člen z zaščito, 4x Zaščita zvara, 2x Vijak, 2x Vložek za beton

Teža neto v kg: 0.0750
Teža bruto v kg: 0.0810
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,67 € z DDV

Modul Cat.6A 10G UTP toolless Digitus

Šifra: 9090002
Zaloga: 0
Dobava: 02.06.2022
Digitus modul CAT.6A 10G UTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo ali mehko žilne kable, primeren za zidne ali talne doze...
3,33 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m Leviton

Šifra: 7912005
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,90 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,24 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,00 € z DDV

UTP CAT.6 patch 5m siv Digitus

Šifra: 9030116
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
5,06 € z DDV
Filtri
Sort
display