Išči

Optični panel DIN Rail 4xSC/LC Delock

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 8
Šifra: 7940022
Šifra dobavitelja: 85921
EAN koda: 4043619859214
11,71 € z DDV
decrease increase

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno.

Tehnične lastnosti:
• 4 reže za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Montaža na steno:
2x Montažna luknja
Premer luknje: ca. 7mm
Razdalja med luknjama: ca. 60mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 80 x 80 x 29 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 5x SC Simplex I-člen z zaščito, 4x Zaščita zvara, 2x Vijak, 2x Vložek za beton

Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno.

Tehnične lastnosti:
• 4 reže za SC Simplex ali LC Duplex
• Montaža na DIN nosilec 35mm
• Montaža na steno:
2x Montažna luknja
Premer luknje: ca. 7mm
Razdalja med luknjama: ca. 60mm
• Protiprašna zaščita
• Barva: bela
• Material: ABS
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 80 x 80 x 29 mm

Paket vsebuje:
1x Optični panel, 5x SC Simplex I-člen z zaščito, 4x Zaščita zvara, 2x Vijak, 2x Vložek za beton

Teža neto v kg: 0.0750
Teža bruto v kg: 0.0810
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,59 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC/SC 1m Digitus

Šifra: 7904019
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,82 € z DDV

Optični panel DIN Rail 2xSC/LC Delock

Šifra: 7940023
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
7,31 € z DDV

HDMI-HDMI kabel 7,5m Roline črn

Šifra: 8530088
Zaloga: 10+
Roline HDMI-HDMI kabel , ločljivost do 3840x2160, dolžine 7,5m...
16,13 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 Digitus 12kos

Šifra: 7912010
Zaloga: 0
Dobava: 29.10.2020
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM SC OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
30,44 € z DDV
Filtri
Sort
display