Išči

Optični patch SM SC-SC 15m EFB Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 15m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950065
Šifra dobavitelja: O1323.15
EAN koda: 4049759068684
12,75 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 15 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 15 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1650
Teža bruto v kg: 0.1660
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 0,5m Leviton LSOH

Šifra: 5070000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1,88 € z DDV

Baterija alkalna GP23A 12V GP

Šifra: 9702003
Zaloga: 10+
Alkalna baterija 23A, baterija visoke napetosti, naziv 23A, A23 ali 23AE...
1,50 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m črn Digitus

Šifra: 9030138
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9030093
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 300Mb A301 Repeater Tenda

Šifra: 9108020
Zaloga: 10+
Tenda brezžična dostopna točka 300Mb repeater A301, enostavna namestitev, brez dodatnih gonilnikov ali programske opreme, šuko 220V vtikač na artiklu, neopazen in eleganten...
21,35 € z DDV
Filtri
Sort
display