Išči

Optični patch SM SC-SC 20m EFB Simplex

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 8
Šifra: 7950066
Šifra dobavitelja: O1323.20
EAN koda: 4049759068691
13,36 € z DDV
decrease increase

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

EFB optični simplex patch kabel
Kategorija OS2
1 žilni, singlemode, simplex
SC - SC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1800
Teža bruto v kg: 0.1900
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Podaljšek USB A-A 5m Digitus siv dvojno oklopljen

Šifra: 8519056
Zaloga: 10+
Digitus podaljševalni kabel USB za povezavo z obstoječimi USB kabli, uporaben za tiskalnike, igralne konzole, zunanja ohišja, dolžine 5m...
2,81 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m -siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,24 € z DDV

UTP CAT.5e patch 10m -siv Digitus

Šifra: 9025221
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
6,40 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m -siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,04 € z DDV

Kanal NIK 0 s 15x10 samolepilni

Šifra: 9970800
Zaloga: 10+
NIK nadometni inštalacijski kanal, oznaka kanal NIK 0 S, samolepilni...
2,66 € z DDV

UTP CAT.5e patch 5m -siv Digitus

Šifra: 9025183
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,64 € z DDV
Filtri
Sort
display