>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

EFB optični patch SM PK-9 SC/SC 30m

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 20.04.2024
Šifra: 7950104
Šifra dobavitelja: O2513.30
EAN koda: 4049759123703
34,09 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel 3mm
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
SC - SC vmesnik
Plašč brez halogenov in negorljiv v skladu z IEC-60754-2, IEC-60332-1 in IEC-61034
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 30 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel 3mm
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
SC - SC vmesnik
Plašč brez halogenov in negorljiv v skladu z IEC-60754-2, IEC-60332-1 in IEC-61034
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 30 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1900
Teža bruto v kg: 0.2300
Dolžina: 30 m
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

TP-Link stikalo Giga 5-port Easy Smart SG105E

Šifra: 9104152
Zaloga: 10+
TP-Link stikalo TL-SG105E je kakovostno stikalo s petimi gigabitnimi priključki, namenjeno manjšim in srednjim podjetjem. Stikalo odlikuje pametna funkcija samodejnega usmerjanja multicast / IPTV prometa na ustrezen port, po enem dovodnem kablu lahko prenašamo internet in multicast video promet brez zatikanja.
25,74 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display