Išči

Optični patch SM PK-9 LC/LC 20m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 7950076
Šifra dobavitelja: O0350.20
EAN koda: 4049759024826
21,59 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1100
Teža bruto v kg: 0.1285
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 0
Dobava: 11.03.2021
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,70 € z DDV

HDMI-HDMI kabel 2m črn Roline

Šifra: 8530048
Zaloga: 10+
Kakovosten Roline HDMI-HDMI kabel, oklopljen, dolžine 2m...
7,02 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 0
Dobava: 11.03.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 15m EFB

Šifra: 7950075
Zaloga: 5
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 15m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
19,64 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m rdeč Digitus

Šifra: 9030139
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV
Filtri
Sort
display