Išči

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 LC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 7912009
Šifra dobavitelja: DK-29332-02
EAN koda: 4016032280170
32,21 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični kabel,
Pigtail, LC konektor, standard IEC 61754-20 2002
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OS2 09/125 µ 2m

DIGITUS optični kabel,
Pigtail, LC konektor, standard IEC 61754-20 2002
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OS2 09/125 µ 2m

Teža neto v kg: 0.0488
Teža bruto v kg: 0.0512
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,68 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801014
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,04 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 19.08.2020
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

Šifra: 7918002
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96103 za 12x vlakno, primerna za do 24 optičnih vlaken...
2,54 € z DDV
Filtri
Sort
display