Išči

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC simplex Singlemode Digitus

Digitus mrežni pretvornik UTP, singlemode simplex, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 20km...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7948029
Šifra dobavitelja: DN-82122
EAN koda: 4016032307938
78,14 € z DDV
decrease increase

DIGITUS Mrežni pretvornik UTP - Optika, Singlemode enojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika
Standard 10/100/1000Base-TX v 1000Base-LX
Vmesnika: 1x RJ45, 1x SC Simplex
Razdalja: do 20km
Pasovna širina: Tx 1310nm / Rx 1550nm
Primeren za 9/125µm optične kable
2MB predpomilnika
Samodejno zaznavanje priključenega kabla Auto MDI / MDI-X
Podprti standard IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Auto-Negotiation pri Full- in half-duplex
Link Fault Pass Through (LFP) funkcija za lažje vzdrževanje omrežja
Zunanje napajanje 5 V DC / 800 mA
Delovna temperatura: 0 do 60°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

DIGITUS Mrežni pretvornik UTP - Optika, Singlemode enojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika
Standard 10/100/1000Base-TX v 1000Base-LX
Vmesnika: 1x RJ45, 1x SC Simplex
Razdalja: do 20km
Pasovna širina: Tx 1310nm / Rx 1550nm
Primeren za 9/125µm optične kable
2MB predpomilnika
Samodejno zaznavanje priključenega kabla Auto MDI / MDI-X
Podprti standard IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
Auto-Negotiation pri Full- in half-duplex
Link Fault Pass Through (LFP) funkcija za lažje vzdrževanje omrežja
Zunanje napajanje 5 V DC / 800 mA
Delovna temperatura: 0 do 60°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36

*
*
*
*
Filtri
Sort
display