Išči

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

KELine optični patch panel primeren za stensko montažo, prostor za 8 optičnih vmesnikov, kovinsko ohišje, črna barva...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7940015
Šifra dobavitelja: RA-FO-08SC
EAN koda: 8595105032039
23,79 € z DDV
decrease increase

KELine optični patch panel primeren za stensko montažo
Prazen panel - brez optičnih vmesnikov
Prostor za 8 optičnih vmesnikov
Primeren za SC-SC, LC-LC Duplex ali E2000-E2000 adapterje
Na zadnji strani 2x uvodnice za kable
2x Objemka za kable
Kovinsko ohišje
Dimenzije (DxŠxV): 40x155x155 mm
Barva: RAL9005 črna

KELine optični patch panel primeren za stensko montažo
Prazen panel - brez optičnih vmesnikov
Prostor za 8 optičnih vmesnikov
Primeren za SC-SC, LC-LC Duplex ali E2000-E2000 adapterje
Na zadnji strani 2x uvodnice za kable
2x Objemka za kable
Kovinsko ohišje
Dimenzije (DxŠxV): 40x155x155 mm
Barva: RAL9005 črna

Teža neto v kg: 0.6400
Teža bruto v kg: 0.6450
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,61 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,70 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 1,5m siv Digitus

Šifra: 9030152
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,36 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Šifra: 7801026
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex multimode, plastično ohišje...
2,09 € z DDV

Kabel Optični 12x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901005
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,02 € z DDV
Filtri
Sort
display