Išči

KELine

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

Kabel CAT.5e UTP 4x2 AWG24 300Mhz Euroclass Eca 305m KELine

Šifra: 9001016
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine mrežni UTP kabel CAT5e Euroclass Eca 305m, kategorija Cat.5E, 300MHz, hitrosti do 1Gb, zunanji premer kabla 5 mm...
147,56 € z DDV

Kabel CAT.5e FTP 4x2 AWG24 300Mhz Euroclass Eca 100m ZUNANJI KELine

Šifra: 9001012
Zaloga: 9
KELine mrežni FTP kabel CAT5e za zunanjo uporabo, dvojni plašč skupnega premera 1.65 mm omogoča izredno dobro odpornost na mehanske poškodbe in zunanje vplive...
91,76 € z DDV

Kabel CAT.5e UTP 4x2 AWG24 300Mhz LSOH Euroclass Dca 305m KELine

Šifra: 9001014
Zaloga: 4
KELine mrežni UTP kabel CAT5e Euroclass Eca, 305m, 300MHz, hitrosti do 1Gb, zunanji premer kabla 5 mm...
186,54 € z DDV

Kabel CAT.6A STP 4x2 AWG23 550Mhz Euroclass Eca 100m ZUNANJI KELine

Šifra: 9001020
Zaloga: 5
KELine mrežni kabel za zunanjo uporabo, kategorija Cat6A, 550MHz, hitrosti do 10Gb, zunanji premer kabla 8.8 mm, odporen na vlago, vodo in UV sevanje...
147,46 € z DDV

Panel CAT.6 UTP 24-P KELine

Šifra: 9014032
Zaloga: 6
KELine 24-portni Cat6 UTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 1Gbps, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
66,49 € z DDV

Panel CAT.6A FTP 24-P HD toolless KELine

Šifra: 9014033
Zaloga: 4
KELine 24-portni CAT6A FTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 10Gbps, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
146,40 € z DDV

Panel CAT.6 FTP 24-P toolless KELine

Šifra: 9014031
Zaloga: 4
KELine 24-portni FTP panel Cat6 za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 1Gbps, primeren za trdožilne kable, zaščiten proti elektromagnetnim motnjam...
107,10 € z DDV

Panel CAT.5e UTP 24-P KELine

Šifra: 9014030
Zaloga: 9
KELine 24-portni Cat5e UTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 1Gbps, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
49,72 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m siv KELine

Šifra: 9030132
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,55 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m siv KELine

Šifra: 9030133
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,43 € z DDV

Modul Cat.6 FTP toolless KELine

Šifra: 9090027
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 FTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
3,86 € z DDV

Modul Cat.5e FTP toolless KELine

Šifra: 9090024
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.5e FTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
3,78 € z DDV

Modul Cat.6A FTP HD toolless z vratci KELine

Šifra: 9090030
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6A FTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 10Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
4,86 € z DDV

Modul Cat.6 UTP 110 KELine

Šifra: 9090028
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
1,90 € z DDV

Modul Cat.6 UTP toolless KELine

Šifra: 9090029
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
2,72 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,18 € z DDV

Vtičnica 2xRJ45 nadometna KELine

Šifra: 9340007
Zaloga: 10+
KELine vtičnica nadometna doza za 2x RJ45 osnovna elementa-modula...
6,40 € z DDV

Panel CAT.6A/EA FTP 24-P toolless KELine

Šifra: 9014034
Zaloga: 7
KELine 24-portni CAT6A/EA FTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, za hitrosti do 10Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
114,42 € z DDV

Panel CAT.5e FTP 24-P KELine

Šifra: 9014029
Zaloga: 4
KELine 24-portni Cat5e FTP panel za montažo v komunikacijsko omaro, hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža,...
86,02 € z DDV

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

Šifra: 7940015
Zaloga: 8
KELine optični patch panel primeren za stensko montažo, prostor za 8 optičnih vmesnikov, kovinsko ohišje, črna barva...
33,54 € z DDV

Modul Cat.6A/EA FTP toolless KELine

Šifra: 9090032
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6A/EA FTP, standardni vmesnik RJ45, za hitrosti do 10Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
4,11 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

Šifra: 7950047
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,35 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

Šifra: 7950046
Zaloga: 6
KELine kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,88 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 2m siv KELine

Šifra: 9030127
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
6,47 € z DDV

Panel CAT.3 telefonski 50-P KELine

Šifra: 9014028
Zaloga: 5
KELine 50-portni Cat3 panel za montažo v komunikacijsko omaro, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža, pasovna širina 16MHz, največ toka 1,5A...
59,35 € z DDV

I člen spojnik 110 blok FTP CAT6A KELine tool-free

Šifra: 9090031
Zaloga: 10+
KELine I spojni člen TOOLLESS blok CAT.6A FTP, za spajanje dveh mrežnih kablov FTP CAT.6A, izjemno uporabno pri podaljševanju linij ali popravljanju presekanih/poškodovanih kablih...
14,73 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m KELine

Šifra: 7950045
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,11 € z DDV

Panel CAT.3 telefonski 25-P KELine

Šifra: 9014027
Zaloga: 1
KELine 25-portni Cat3 panel za montažo v komunikacijsko omaro, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža, pasovna širina 16MHz, največ toka 1,5A...
45,12 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

Šifra: 7955009
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

Šifra: 7955012
Zaloga: 3
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

Kabel CAT.7 SFTP 4x2 AWG23 1000Mhz Euroclass Dca-s2-d1-a1 500m KELine

Šifra: 9001021
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine mrežni SFTP kabel CAT7 Euroclass Dca –s2, d1, a1, 500m na kolutu, 1000MHz, zunanji premer kabla 7.6 mm, hitrosti do 10Gb...
484,08 € z DDV

Modul Cat.5e UTP toolless KELine

Šifra: 9090026
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.5e UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, hitra in enostavna montaža, primeren za trdožilne kable...
1,89 € z DDV

Optični patch pigtail SM 9/125 LC OS2 2m KELine

Šifra: 7955011
Zaloga: 4
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

Optični panel nadometni 8x ST/FC prazen KELine

Šifra: 7940013
Zaloga: 8
KELine distribucijski panel za nadometno montažo, kovinsko ohišje, črne barve...
32,61 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 3m siv KELine

Šifra: 9030125
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
5,87 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM3 2m KELine

Šifra: 7955010
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

UTP CAT.6 patch 3m siv KELine

Šifra: 9030134
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
4,14 € z DDV

UTP CAT.5e patch 3m siv KELine

Šifra: 9030131
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,21 € z DDV

Vtičnica 2xRJ45 nadometna mini KELine

Šifra: 9340008
Zaloga: 10+
KELine nadometna doza za 2x RJ45 osnovna elementa-modula...
3,21 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM3 2m KELine

Šifra: 7955008
Zaloga: 10+
KeLine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Šifra: 7930008
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,18 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m siv KELine

Šifra: 9030129
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,29 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m siv KELine

Šifra: 9030130
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,43 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 1m siv KELine

Šifra: 9030123
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,12 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM2 2m KELine

Šifra: 7955007
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
2,49 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

Šifra: 7930007
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,18 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 1m -siv KELine

Šifra: 9030120
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,73 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m siv KELIne

Šifra: 9030124
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
4,42 € z DDV

Vtičnica 2xRJ45 kotna 80x80 KELine

Šifra: 9340009
Zaloga: 8
KELine podometna doza za 2x RJ45 osnovna elementa-modula...
4,37 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 1m siv KELine

Šifra: 9030126
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
6,04 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 3m -siv KELine

Šifra: 9030122
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,60 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 2m -siv KELine

Šifra: 9030121
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
3,60 € z DDV

Kabel CAT.6 UTP 4x2x0,54 PVC 400Mhz Euroclass Eca 305m KELine

Šifra: 9001018
Zaloga: 0
Dobava: 28.10.2022
KELine mrežni UTP kabel CAT6 Euroclass Eca, 305m, kategorija Cat.6, 400MHz, hitrosti do 1Gb, zunanji premer kabla 5.3 mm...
199,04 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 3m siv KELine

Šifra: 9030128
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
7,20 € z DDV

Kabel Optični 08x50/125 Multimode Duct Grade UNI KeLine

Šifra: 7901019
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 1500 N, črne barve...
0,90 € z DDV

Kabel CAT.5e FTP 4x2 AWG24 300Mhz Euroclass Eca 500m ZUNANJI KELine

Šifra: 9001047
Zaloga: 4
KELine mrežni FTP kabel CAT5e za zunanjo uporabo, 500m kolut, dvojni plašč skupnega premera 1.65 mm omogoča izredno dobro odpornost na mehanske poškodbe in zunanje vplive...
454,00 € z DDV

Kabel CAT.6A STP 4x2 AWG23 550Mhz Euroclass Eca 500m ZUNANJI KELine

Šifra: 9001048
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine mrežni STP kabel CAT.6A za zunanjo uporabo, dvojni plašč skupnega premera 1.7 mm omogoča izredno dobro odpornost na mehanske poškodbe in zunanje vplive...
770,76 € z DDV

Kabel CAT.5e FTP 4x2 AWG24 300Mhz LSOH Euroclass Dca 500m KELine

Šifra: 9001049
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine mrežni FTP kabel CAT5e za zunanjo uporabo, 500m kolut omogoča izredno dobro odpornost na mehanske poškodbe in zunanje vplive...
273,89 € z DDV

Panel - slepi pokrovček KEline (pak/10kos)

Šifra: 9014038
Zaloga: 10+
KELine osnovni element - slepi pokrovček za zapiranje neporabljenih priključkov na priključnem panelu...
1,57 € z DDV

Kabel CAT.6A STP 4x2 AWG23 550Mhz Euroclass Dca 500m KELine

Šifra: 9001058
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
KELine mrežni STP kabel CAT.6A Euroclass Dca, 500m na kolutu, 550MHz, zunanji premer kabla 7.0 mm, hitrosti do 10Gb...
370,11 € z DDV

Vtičnica 1xRJ45 nadometna mini KELine

Šifra: 9340017
Zaloga: 10+
KELine nadometna doza za 1X RJ45 keystone osnovni element-modul...
1,99 € z DDV

Kabel Optični 08x09/125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine

Šifra: 7901032
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Optični kabel, 8 žilni, 9 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, pakiranje 100m, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 1500 N, črne barve...
77,47 € z DDV

Talni odvijalec kolutov kabla nastavljiv do 250kg ALU KeLine

Šifra: 1307004
Zaloga: 3
Keline odvijalec za hitro in enostavno odvijanje kabla iz kolutov premera do 1200mm, širine koluta do 520mm, nastavljivi premeri kolutov, enostaven za prenos in transport, zavzame malo prostora, izdelan iz kovinskega ogrodja...
168,62 € z DDV

Kabel Optični 04x09/125 Singlemode OS2 G.652.D 100m KeLine

Šifra: 7901034
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Optični kabel, 4 žilni, 9 µm, singlemodni, pakiranje 100m, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
70,53 € z DDV
Filtri
Sort
display