>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

KELine optični adapter I člen LC Quad OM3 MM

KELine optični LC-LC adapter za panel, LC-LC Quad I člen...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7930017
Šifra dobavitelja: KE-LCD-MM-AQ
EAN koda: 8585051703947
2,95 € z DDV
decrease increase

KELine optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Quad I člen
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
Primeren za Multimode OM3
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Temperaturno območje delovanja: od -40°C do +80°C
Število ciklov: 500

KELine optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Quad I člen
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
Primeren za Multimode OM3
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Temperaturno območje delovanja: od -40°C do +80°C
Število ciklov: 500

Teža neto v kg: 0.0030
Teža bruto v kg: 0.0040
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus optični patch MM LC/LC 3m OM3

Šifra: 7950003
Zaloga: 9
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
10,20 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/SC 3m OM2

Šifra: 7909027
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
6,54 € z DDV

EFB optični patch MM LC/LC OM3 30m

Šifra: 7950073
Zaloga: 2
EFB kvaliteten optični priključni kabel dolžine 30m, OM3 razreda za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
40,99 € z DDV

KELine optični adapter I člen LC Duplex OM2 MM

Šifra: 7930007
Zaloga: 10+
KELine optični LC-LC duplex OM2 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,09 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display