Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 30m EFB

EFB kvaliteten optični priključni kabel dolžine 30m, OM3 razreda za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 7950073
Šifra dobavitelja: O0312.30
EAN koda: 4049759094034
50,20 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50/125 µm , dvojni, multimodni
2x LC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 30 m, modre barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50/125 µm , dvojni, multimodni
2x LC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 30 m, modre barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.3120
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

Šifra: 7950009
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,88 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909002
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
21,90 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 5m Duplex Leviton

Šifra: 7909050
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
28,18 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9030108
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m moder Digitus

Šifra: 9030163
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m črn Digitus

Šifra: 9030165
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV
Filtri
Sort
display