Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 30m EFB

EFB kvaliteten optični priključni kabel dolžine 30m, OM3 razreda za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7950073
Šifra dobavitelja: O0312.30
EAN koda: 4049759094034
56,47 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50/125 µm , dvojni, multimodni
2x LC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 30 m, modre barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50/125 µm , dvojni, multimodni
2x LC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 30 m, modre barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.3120
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,25m -siv Digitus

Šifra: 9030108
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m moder Digitus

Šifra: 9030163
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m črn Digitus

Šifra: 9030165
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
16,25 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna. Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev...
40,48 € z DDV

Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Šifra: 9104064
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GSP je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in 1x SFP kletko s podporo DDMI. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna ter omogoča senzor voltaže in temperature...
53,46 € z DDV
Filtri
Sort
display