>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

KELine kabel CAT.5e F/UTP Eca 305m CCTV Euroclass

KELine mrežni F/UTP kabel CAT5e Euroclass Eca, 305m, 100MHz, zunanji premer kabla 5,8mm namenjen za CCTV in varnostne sisteme...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 5
Brezplačna dostava
Šifra: 9001085
Šifra dobavitelja: KECCTVS25-Eca-RLX
EAN koda: 8585051712215
158,45 € z DDV
decrease increase

KELine mrežni F/UTP kabel CAT5e Euroclass Eca, 305m, 100MHz zunanji premer kabla 5,8mm namenjen za CCTV in varnostne sisteme...

 

Tehnične specifikacije
Kategorija Cat.5E, 100MHz, F/UTP
Za hitrosti do 1Gb

Trda žica

PoE type 4
Najmanjši polmer upogibanja za montažo: 46 mm
Največja natezna obremenitev: 80N (8kg)
Temperaturno območje delovanja: -15 °C to +75 °C
Zunanji premer kabla: 5,8mm
Prevodnik: AWG25, 100% baker, 100ohm
Pakiranje v škatli 305m
NVP: 69%
Skladnost s standardi: IEEE 802.3: 10BASE-T; 100BASE-TX; 1000BASE-T, IEEE 802.5: 16 MB; ISDN; TPDDI; ATM, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt

KELine mrežni F/UTP kabel CAT5e Euroclass Eca, 305m, 100MHz zunanji premer kabla 5,8mm namenjen za CCTV in varnostne sisteme...

 

Tehnične specifikacije
Kategorija Cat.5E, 100MHz, F/UTP
Za hitrosti do 1Gb

Trda žica

PoE type 4
Najmanjši polmer upogibanja za montažo: 46 mm
Največja natezna obremenitev: 80N (8kg)
Temperaturno območje delovanja: -15 °C to +75 °C
Zunanji premer kabla: 5,8mm
Prevodnik: AWG25, 100% baker, 100ohm
Pakiranje v škatli 305m
NVP: 69%
Skladnost s standardi: IEEE 802.3: 10BASE-T; 100BASE-TX; 1000BASE-T, IEEE 802.5: 16 MB; ISDN; TPDDI; ATM, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt

Garancija: 12 mesecev

Teža: 10.500kg

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

KELine RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv KE-SFT45-C6AS

Šifra: 9060040
Zaloga: 10+
RJ45 sestavljiv konektor znamke Keline - najkrajši FTP 6A konektor na trgu! Kompakten dizajn, ki meri le 39mm je primeren za inštalacijske kable premera 5 - 7,6mm, od AWG 24 do AWG 22 in hitrosti do 10Gb/s…
4,86 € z DDV

Ruijie Reyee pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode 1310nm MINI-GBIC-LX-SM13

Šifra: 7948052
Zaloga: 9
Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
61,82 € z DDV

Gembird RJ45 konektor CAT.6 FTP trdi kabel pak/50 PLUG6SP/50

Šifra: 9060012
Zaloga: 10+
Gembird RJ45 FTP CAT.6 konektor za trdožilni kabel, 8 pinski konektor z 8 kontakti.
15,93 € z DDV

Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv DN-93631

Šifra: 9081026
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv, za trdožilne ali mehkožilne kable, za premer kabla od 6,0 ~ 9,0 mm...
11,70 € z DDV

Digitus hub USB 4xA žepni DA-70217

Šifra: 9502034
Zaloga: 0
Dobava: 30.05.2024
Digitus hub vozlišče za priklop več USB-A naprav na en računalnik, dodatnih gonilnikov ne potrebuje, 4x vhodi, žepna izvedba.
7,50 € z DDV

EFB optični patch SM PK-9 LC/LC 50m Duplex

Šifra: 7950079
Zaloga: 6
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 50m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
34,49 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display