Išči

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

KELine kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: KELine
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7950047
Šifra dobavitelja: P09D-LCLC-020
15,26 € z DDV
decrease increase

KELine optični povezovalni kabel, Dolžina 2 m, OS2
Dvojni, single-mode, 4x LC vmesnik, 9/125 µm
Izredno majhne izgube konektorja < 0.15 dB
Return loss: > 55dB
Ferrula: keramika (cirkonij), premer 1.25 mm
Število ciklov: > 1000
Temperaturno območje: od -20°C do +70°C
Najmanjši radij upogiba: 45 mm
Plašč: LSOH – Low Smoke, Zero Halogen
Slabljenje pri 850 / 1300 nm (dB/km): < 3,2 / < 0,8
Slabljenje pri 1310 / 1383 / 1550 nm (dB/km)

KELine optični povezovalni kabel, Dolžina 2 m, OS2
Dvojni, single-mode, 4x LC vmesnik, 9/125 µm
Izredno majhne izgube konektorja < 0.15 dB
Return loss: > 55dB
Ferrula: keramika (cirkonij), premer 1.25 mm
Število ciklov: > 1000
Temperaturno območje: od -20°C do +70°C
Najmanjši radij upogiba: 45 mm
Plašč: LSOH – Low Smoke, Zero Halogen
Slabljenje pri 850 / 1300 nm (dB/km): < 3,2 / < 0,8
Slabljenje pri 1310 / 1383 / 1550 nm (dB/km)

Teža neto v kg: 0.0360
Teža bruto v kg: 0.0380
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9030108
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m Duplex Leviton

Šifra: 7909002
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
21,90 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,6m Leviton črn 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030294
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,86 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,9m Leviton črn 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030301
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,05 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,2m Leviton siv 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030321
Zaloga: 0
Dobava: 09.09.2021
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel sive barve CAT6Plus dolžine 1,2m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,22 € z DDV
Filtri
Sort
display