>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus optični panel SC 12x duplex kaseta Pigtails OS2 DN-96321/9

Digitus optični panel širine 48cm je primeren za vgradnjo v komunikacijsko omaro. Panel ima že vgrajene dvojne 12xSC adapterje ter optično kaseto. Adapterji so že povezani z singlemode optičnimi pigtail kabli OS2 dolžine 2m...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 4
Brezplačna dostava
Šifra: 7940026
Šifra dobavitelja: DN-96321/9
EAN koda: 4016032278368
156,97 € z DDV
60,94 € z DDV
decrease increase

Optični panel 48cm (19") za kabinete z Pigtails OS2 Digitus
12x SC konektor duplex, 1U višina, globina 280 mm
Kompletno predpripravljen panel, vgrajeni pigtaili
Priloženi vijaki in kaseta, pokrov kasete in zaščita proti natezu
Obarvani pigtaili, Keramične kapice, Polymer ohišje adapterjev
Material jeklo 1.5mm, lakirano
Dolžina vgrajenih pigtail kablov je 2m.
Sive barve

Optični panel 48cm (19") za kabinete z Pigtails OS2 Digitus
12x SC konektor duplex, 1U višina, globina 280 mm
Kompletno predpripravljen panel, vgrajeni pigtaili
Priloženi vijaki in kaseta, pokrov kasete in zaščita proti natezu
Obarvani pigtaili, Keramične kapice, Polymer ohišje adapterjev
Material jeklo 1.5mm, lakirano
Dolžina vgrajenih pigtail kablov je 2m.
Sive barve

Teža neto v kg: 2.8000
Teža bruto v kg: 3.0600
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

Oznake izdelka
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Leviton optični kabel 24x50 MM UNI Eca

Šifra: 7901006
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 24 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, premer kabla 8.30 mm, črne barve.
2,43 € z DDV

Digitus optični adapter I člen ST MM DN-96002-1

Šifra: 7930001
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel, multimode, material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami...
0,84 € z DDV

Leviton optični kabel 4x08 SM DuctGrade UNI OS2 Eca

Šifra: 7901003
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve.
0,73 € z DDV

Digitus I člen spojnik RJ45 FTP CAT5e za panel DN-93513

Šifra: 9705004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen FTP CAT.5, za spajanje dveh RJ45 kablov, možnost vgradnjo v modularni panel, oklopljen, kovinsko ohišje...
2,93 € z DDV

KELine modul CAT.6 UTP toolless KEJ-C6-U-TL

Šifra: 9090029
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
2,38 € z DDV

Digitus I člen spojnik RJ45 FTP CAT6 za panel DN-93613-1

Šifra: 9706004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 I spojni člen FTP CAT.6, za spajanje dveh RJ45 kablov, možnost vgradnjo v modularne panele, plastično ohišje ABS, ne vsebuje halogenov...
3,86 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display