Išči

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna

Digitus optična splice kaseta DN-96104 za 24x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7940027
Šifra dobavitelja: DN-96104
EAN koda: 4016032368762
2,28 € z DDV
decrease increase

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus
Primerna za do 24 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
Črne barve

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus
Primerna za do 24 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
Črne barve

Teža neto v kg: 0.0650
Teža bruto v kg: 0.0700
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,59 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m -siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,04 € z DDV

Zaščitna maska otroška bela 10 kos

Šifra: 2003022
Zaloga: 10+
Kvalitetna 3 slojna otroška higienska maska manjših dimenzij za zaščito pred kapljicami, bakterijami, virusi, drobnimi delci, drobnim prahom in onesnaženjem. Maska je narejena iz kvalitetnega materiala odpornega na trganje in omogočajo optimalno dihanje. Pakiranje v škatli 10 kos.
2,43 € z DDV

Zaščitna maska odrasla modra 50 kos

Šifra: 2003017
Zaloga: 10+
Kvalitetna 3 slojna higienska maska za zaščito pred kapljicami, bakterijami, virusi, drobnimi delci, drobnim prahom in onesnaženjem. Maska je narejena iz kvalitetnega materiala odpornega na trganje in omogočajo optimalno dihanje. Pakiranje v škatli 50 kos.
9,70 € z DDV

Optični panel DIN Rail 2xSC/LC Delock

Šifra: 7940023
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
7,31 € z DDV

DisplayPort - VGA adapter 15cm Digitus črn

Šifra: 8531027
Zaloga: 10+
Digitus adapter displayport na VGA, primeren za vse naprave z displayport izhodom in prikazovanje slike na VGA zaslonih ali projektorjih, največja resolucija 1920x1080, dolžine 15cm...
24,34 € z DDV
Filtri
Sort
display