Išči

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna

Digitus optična splice kaseta DN-96104 za 24x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7940027
Šifra dobavitelja: DN-96104
EAN koda: 4016032368762
2,28 € z DDV
decrease increase

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus
Primerna za do 24 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
Črne barve

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus
Primerna za do 24 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
Črne barve

Teža neto v kg: 0.0650
Teža bruto v kg: 0.0700
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,59 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 25.02.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m -siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m črn Digitus

Šifra: 9025180
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna. Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev...
40,48 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m črn Digitus

Šifra: 9025200
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV
Filtri
Sort
display