Išči

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

Mikrotik kabel SFP28 XS+DA0001 je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m. Kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948036
Šifra dobavitelja: XS+DA0001
EAN koda: 3830056435245
30,10 € z DDV
decrease increase

XS+DA0001 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav (npr. dve enoti CCR2004-1G-12S+2XS) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP28 kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 25-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA. Kabel je povratno združljiv z SFP in SFP+ kletkami.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 1m

XS+DA0001 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav (npr. dve enoti CCR2004-1G-12S+2XS) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP28 kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 25-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA. Kabel je povratno združljiv z SFP in SFP+ kletkami.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 1m

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0905
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Organizator kablov 4x4 vertikalni Triton tip D3

Šifra: 9416026
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kabla iz nerjavečega jekla, možnost montaže vertikalno v komunikacijsko omaro, tip D3...
4,82 € z DDV

DisplayPort-DisplayPort mini kabel 2m Digitus bel

Šifra: 8531015
Zaloga: 10+
Digitus kabel za DisplayPort vmesnik, povezuje miniDP naprave z DP zaslonom, dolžina kabla 2m, bele barve...
7,56 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9030070
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,89 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

UTP CAT.5e patch 7m siv Digitus

Šifra: 9025215
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
4,51 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) Wireless Wire wAP Mikrotik KIT set/2kos

Šifra: 9108077
Zaloga: 6
Mikrotik Wireless Wire wAP RBwAPG-60adkit je brezžična dostopna točka, ki v pasu 60GHz ponuja hitrost prenosa in kvaliteto na nivoju optičnih povezav, vsebuje pa 1x gigabitni vhod. S tem kompletom točk se lahko znebite povezave med stavbami preko kabla. Brezžična točka ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
205,88 € z DDV
Filtri
Sort
display