Išči

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

Mikrotik kabel SFP28 XS+DA0001 je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m. Kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948036
Šifra dobavitelja: XS+DA0001
EAN koda: 3830056435245
37,55 € z DDV
decrease increase

XS+DA0001 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav (npr. dve enoti CCR2004-1G-12S+2XS) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP28 kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 25-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA. Kabel je povratno združljiv z SFP in SFP+ kletkami.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 1m

XS+DA0001 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+/SFP28 naprav (npr. dve enoti CCR2004-1G-12S+2XS) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP28 kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 25-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA. Kabel je povratno združljiv z SFP in SFP+ kletkami.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 1m

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0905
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik S+RJ10 RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps in 200m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter omogoča varnostni zaklep modula...
78,64 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m zelen Digitus

Šifra: 9030103
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,5m Leviton rdeč 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030304
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,87 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
28,84 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-LC 1m Leviton

Šifra: 7909049
Zaloga: 0
Dobava: 14.12.2022
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,30 € z DDV
Filtri
Sort
display