Išči

Stikalo Giga 01xRJ45 4xSFP+ CRS305-1G-4S+IN Mikrotik

Mikrotik CRS305-1G-4S+IN je kompaktno in zmogljivo Layer 3 giga stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje s stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Brezplačna dostava
Šifra: 9104103
Šifra dobavitelja: CRS305-1G-4S+IN
EAN koda: 3830056434507
149,10 € z DDV
decrease increase

CRS305 je kompaktno in zmogljivo Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje z stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: ARM 32bit
Procesor: 98DX3236
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 800 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS / SwitchOS (dual boot)
Dimenzije: 141 x 115 x 28 mm
RAM: 512 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -40°C ~ 70°C
Napajanje:
Število DC vhodov 3 (DC vtič, PoE-IN)
PoE vhod: 12-57 V, pasivni PoE ali aktivni 802.3af/at PoE
DC vhodni priključek: 2x 12-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 18W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 10W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
Ostalo:
Redundančno napajanje, pasivno hlajenje ohišja
Senzor temperature
Reset gumb

L1 throughput: 41.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Navodila

CRS305 je kompaktno in zmogljivo Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje z stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Specifikacije:
Arhitektura: ARM 32bit
Procesor: 98DX3236
Število jedr: 1
Frekvenca procesorja: 800 MHz
Licenca: RouterOS Level 5
Operacijski sistem: RouterOS / SwitchOS (dual boot)
Dimenzije: 141 x 115 x 28 mm
RAM: 512 MB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -40°C ~ 70°C
Napajanje:
Število DC vhodov 3 (DC vtič, PoE-IN)
PoE vhod: 12-57 V, pasivni PoE ali aktivni 802.3af/at PoE
DC vhodni priključek: 2x 12-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 18W
Največja poraba energije dodatnih priključkov: 10W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
4x SFP+ kletka
Ostalo:
Redundančno napajanje, pasivno hlajenje ohišja
Senzor temperature
Reset gumb

L1 throughput: 41.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.6000
Teža bruto v kg: 0.9000
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

SFTP CAT.6 patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9032063
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,03 € z DDV

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Šifra: 7948018
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik S+RJ10 RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga, prenos do 10 Gbps in 200m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter omogoča varnostni zaklep modula...
63,00 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Šifra: 7948010
Zaloga: 9
Mikrotik kabel SFP+ S+DA0001 je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 1m. Kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama. Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
31,82 € z DDV

Matica, vijak, podložka (set/20kos) Triton

Šifra: 9417012
Zaloga: 10+
Toten set za pritjevanje opreme v komunikacijske omare z vijakom, podložko in matico iz jekla...
6,98 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m črn Digitus

Šifra: 9032021
Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,42 € z DDV
Filtri
Sort
display