Išči

Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik

Mikrotik kabel SFP+, kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, dolžina kabla 5m...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948028
Šifra dobavitelja: S+AO0005
EAN koda: 3830056434637
53,88 € z DDV
decrease increase

S+AO0005 aktivni kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti CCR1036-8G-2S+) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP+ kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 5m

S+AO0005 aktivni kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti CCR1036-8G-2S+) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.

SFP+ kabli zagotavljajo nizkocenovno rešitev, z majhno medsebojno zakasnitvijo za 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel in ostale industrijske standarde, ter so neposredno pritrjeni in v celoti v skladu s specifikacijami SFP+ MSA.

Kabel je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Dolžina kabla: 5m

Teža neto v kg: 0.3500
Teža bruto v kg: 0.4530
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,02 € z DDV

Adapter DC 1x Molex M - 2x Molex Ž napajalni Digitus

Šifra: 9765023
Zaloga: 10+
Delock razdelilec za notranje napajanje trdih diskov , CD in DVD enot ...
2,31 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

Šifra: 7909042
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,85 € z DDV

Adapter DC 1x Molex M - 2x Molex Ž napajalni Delock

Šifra: 9765021
Zaloga: 10+
Delock napajalni kabel za uporabo v računalniških ohišjih, razdelilec za notranje napajanje trdih diskov in CD/DVD enot...
2,10 € z DDV

Adapter SATA M + 2x Molex Ž Delock

Šifra: 9765008
Zaloga: 10+
Delock napajalni adapter za dve 5,25" napravi. Pretvornik iz SATA v klasično napajanje za trde diske, DVD/CD optične enote...
2,87 € z DDV

Adapter SATA 2x + 1x Molex M Digitus

Šifra: 9765004
Zaloga: 10+
Digitus serijski ATA napajalni kabel...
1,93 € z DDV
Filtri
Sort
display