Išči

Stikalo Giga 08xRJ45 2xSFP+ CSS610-8G-2S+IN Mikrotik

Mikrotik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN je gigabitno stikalo (managed switch), ki vsebuje 8x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko, vse skupaj pa poganja operacijski sistem SwOS. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinete...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9104133
Šifra dobavitelja: CSS610-8G-2S+IN
EAN koda: 3830056435153
98,94 € z DDV
decrease increase

Cloud Smart Switch CSS610 je gigabitno stikalo (managed switch) z 8 gigabitnimi porti in 2x SFP+ (10Gb) kletko. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinet.

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbor odkrivanje
• SNMP v1
• Spletni vmesnik za upravljanje
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Procesor: 88E6193XA0-BXB2C000
Operacijski sistem: SwOS
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Dimenzije: 200 x 167 x 46mm
Napajanje:
Število napajalnih vhodov: 2 (DC jack, PoE-IN)
PoE vhod: pasivni 12-57 V
DC vhodni priključek: 12-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 11W
Poraba energije brez priključkov: 5W
Pasivno hlajenje
Podrobnosti mrežnega priključka:
8x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
2x SFP+ kletka
Ostalo:
Reset gumb

L1 throughput: 28.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Kit za montažo v kabinet, 1x Navodila

Cloud Smart Switch CSS610 je gigabitno stikalo (managed switch) z 8 gigabitnimi porti in 2x SFP+ (10Gb) kletko. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinet.

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbor odkrivanje
• SNMP v1
• Spletni vmesnik za upravljanje
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Procesor: 88E6193XA0-BXB2C000
Operacijski sistem: SwOS
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Dimenzije: 200 x 167 x 46mm
Napajanje:
Število napajalnih vhodov: 2 (DC jack, PoE-IN)
PoE vhod: pasivni 12-57 V
DC vhodni priključek: 12-57 V (priložen napajalnik 24V 0.8A)
Največja poraba energije: 11W
Poraba energije brez priključkov: 5W
Pasivno hlajenje
Podrobnosti mrežnega priključka:
8x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
2x SFP+ kletka
Ostalo:
Reset gumb

L1 throughput: 28.000 Mbps

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Kit za montažo v kabinet, 1x Navodila

Teža neto v kg: 1.0000
Teža bruto v kg: 1.1000
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m bel Digitus

Šifra: 9030112
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 4
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,40 € z DDV

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e EFB

Šifra: 9060005
Zaloga: 10+
EFB RJ45 I spojni člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, metalizirano ohišje...
3,60 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 2m -siv KELine

Šifra: 9030121
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 25-letne sistemske garancije ter je primeren za večja in mala podjetja…
2,53 € z DDV
Filtri
Sort
display