Išči

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948017
Šifra dobavitelja: UF-MM-1G
EAN koda: 810354025907
21,11 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m
Vmesnik: 2x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti


Paket vsebuje:
2x SFP Mini-GBIC pretvornik

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 550m
Vmesnik: 2x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, vendar ga je potrebno omogočiti

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti


Paket vsebuje:
2x SFP Mini-GBIC pretvornik

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0630
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m moder Digitus

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

SFTP CAT.5e patch 1m moder Digitus

Šifra: 9031060
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,60 € z DDV

Nalepka za Tipkovnico SLO vsi znaki-beli

Šifra: 5555001
Zaloga: 10+
Nalepka za tipkovnico, slo znaki (č,ž,š,...), z vsemi znaki, primerna za prenosnike in samostojne tipkovnice, črne barve...
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,9m Leviton rdeč 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030297
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,05 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,6m Leviton moder 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030291
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,20 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV
Filtri
Sort
display