Išči

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Zunanja NBE-5AC-GEN2 NanoBeam UBIQUITI

Brezžična dostopna točka NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 11.08.2020
Brezplačna dostava
Šifra: 9108065
Šifra dobavitelja: NBE-5AC-GEN2
EAN koda: 810354026348
116,31 € z DDV
decrease increase

NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam. To je zelo pomembna funkcija v območjih z veliko drugimi RF signali s podobno ali enako frekvenco. Ker zagotavlja visoko zmogljivost in inovativno obliko, je NanoBeam vsestranski in stroškovno učinkovit za uporabo.

Tehnične specifikacije
CPE: 720MHz Atheros MIPS 74Kc 1-core
RAM: 128MB DDR2
FLASH: 8MB
Operacijski sistem: airOSv8
Frekvenca delovanja: 5150 - 5875 MHz
Frekvenca za upravljanje: 2412 - 2472 MHz
Širina kanalov: PtP - 10/20/30/40/50/60/80 MHz; PtMP - 10/20/30/40 MHz
Ojačanje: 19 dBi
Max. VSWR: 1.5:1
2x 10/100/1000 Ethernet port
Reset gumb
Napajanje: Pasivni PoE preko adapterja 24V 500mA. Poraba do 8,5W.
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 80°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza

Paket vsebuje
1x Antena, 1x Kit za montažo na kovinsko palico, 1x Gigabit PoE adapter, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam. To je zelo pomembna funkcija v območjih z veliko drugimi RF signali s podobno ali enako frekvenco. Ker zagotavlja visoko zmogljivost in inovativno obliko, je NanoBeam vsestranski in stroškovno učinkovit za uporabo.

Tehnične specifikacije
CPE: 720MHz Atheros MIPS 74Kc 1-core
RAM: 128MB DDR2
FLASH: 8MB
Operacijski sistem: airOSv8
Frekvenca delovanja: 5150 - 5875 MHz
Frekvenca za upravljanje: 2412 - 2472 MHz
Širina kanalov: PtP - 10/20/30/40/50/60/80 MHz; PtMP - 10/20/30/40 MHz
Ojačanje: 19 dBi
Max. VSWR: 1.5:1
2x 10/100/1000 Ethernet port
Reset gumb
Napajanje: Pasivni PoE preko adapterja 24V 500mA. Poraba do 8,5W.
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 80°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza

Paket vsebuje
1x Antena, 1x Kit za montažo na kovinsko palico, 1x Gigabit PoE adapter, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.4300
Teža bruto v kg: 0.5300
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

PoE - napajanje preko UTP GIGA Pasivni stenski GPEN11 Mikrotik

Šifra: 9130001
Zaloga: 10
Mikrotik PoE napajalnik GPEN11 omogoča namestitev na steno in napajanje različnih izdelkov Mikrotik. Gre za koncept, kateri cilj je postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.Vsebuje 2x gigabitna vhoda in 1x DC jack konektor...
12,93 € z DDV

Adapter HDMI Ž - DVI-D M 24+1 Delock

Šifra: 9704040
Zaloga: 10+
Delock adapter pretvornik DVI - HDMI, omogoča da pretvorite DVI-D priključek na vašem računalniku v HDMI...
5,37 € z DDV

Kabel USB 3.1 A-C 1m črn SBOX

Šifra: 8519123
Zaloga: 10+
SBOX kabel USB 3.1 tip C gen1, za povezavo vseh naprav z USB tip C vmesnikom, dolžine 1m...
6,47 € z DDV

Nosilec univerzalni za montažo anten in dostopnih točk UB-AM Ubiquiti

Šifra: 9108060
Zaloga: 10
Ubiquiti univerzalni stenski nosilec za antene z nastavljivim nagibom za dostopne točke UB-AM...
10,54 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U 30x35 mm Triton črn

Šifra: 1870100
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kablov dimenzij 1U 30x35 mm za montažo v komunikacijske kabinete...
12,74 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV
Filtri
Sort
display