Išči

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit S-RJ01, prenos do 1.25 Gbps do dolžine 100m, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev in vsebuje 1x gigabitni vhod in omogoča varnostni zaklep modula...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7948021
Šifra dobavitelja: S-RJ01
EAN koda: 3830056433951
27,34 € z DDV
decrease increase

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps
Prenos do 100m
Vmesnik: 1x RJ45 vmesnik
Enostavna namestitev, standardna velikost
Podpira hot-plug uporabo
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 1.25 Gbps
Prenos do 100m
Vmesnik: 1x RJ45 vmesnik
Enostavna namestitev, standardna velikost
Podpira hot-plug uporabo
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti

Teža neto v kg: 0.3880
Teža bruto v kg: 0.4000
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Šifra: 2320600
Zaloga: 10+
Leviton optični ST-ST adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
0,90 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m črn Digitus

Šifra: 9025180
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m Leviton

Šifra: 7912006
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,44 € z DDV

Stikalo Giga 05 xRJ45 1x SFP Mikrotik RB260GS

Šifra: 9104043
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GS je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in SFP kletko. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna. Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev...
41,26 € z DDV

Konektor koax F - RG-6 18mm SBOX

Šifra: 9080021
Zaloga: 10+
Sbox konektor za RG6 koax kable...
1,52 € z DDV
Filtri
Sort
display