Išči

Pretvornik FO-FO 10/100/1000 SC Digitus Multimode/Singlemode

Digitus mrežni pretvornik za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7948025
Šifra dobavitelja: DN-82124
EAN koda: 4016032445746
63,84 € z DDV
decrease increase

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, Multimodni dvojni vmesnik - Singlemodni dvojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega kabla
Standard 1000 Base-SX
Vmesnika: 2x SC Duplex
Razdalja: do 0.5 km Multimode, do 20 km Singlemode
Pasovna širina: 850nm multimode / 1310nm singlemode
Primeren za 50/125µm, 62.5/125µm ali 100/140µm multimode optične kable in 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm ali 10/125µm singlemode optične kable
Podpora Full- in half-duplex prenosa
Zunanje napajanje 5 V DC, 1A,
Poraba: do 3.5W
Delovna temperatura: -10 do 55°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

DIGITUS Mrežni pretvornik Optika - Optika, Multimodni dvojni vmesnik - Singlemodni dvojni vmesnik
Za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko singlemode optičnega kabla in multimode optičnega kabla
Standard 1000 Base-SX
Vmesnika: 2x SC Duplex
Razdalja: do 0.5 km Multimode, do 20 km Singlemode
Pasovna širina: 850nm multimode / 1310nm singlemode
Primeren za 50/125µm, 62.5/125µm ali 100/140µm multimode optične kable in 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm ali 10/125µm singlemode optične kable
Podpora Full- in half-duplex prenosa
Zunanje napajanje 5 V DC, 1A,
Poraba: do 3.5W
Delovna temperatura: -10 do 55°C

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.3500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/SC 1m Digitus

Šifra: 7909025
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,77 € z DDV

Optični patch MM 50.0 SC/SC 2m Digitus

Šifra: 7904020
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,30 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/SC 2m Digitus

Šifra: 7909044
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,68 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948017
Zaloga: 4
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
22,69 € z DDV
Filtri
Sort
display