>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Delock optični adapter I člen LC SM Duplex protiprašna vratca 85927

Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7930015
Šifra dobavitelja: 85927
EAN koda: 4043619859276
26,08 € z DDV
decrease increase

Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za singlemode optične povezave
• Keramične kapice
• S protiprašnimi vratci in protiprašnimi pokrovčki
• Temperatura delovanja: -20°C ~ 70°C
• Material: plastika
• Barva: zelena
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 34.3 x 15.2 x 9.3 mm

Paket vsebuje:
4x LC Duplex I-člen

Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za singlemode optične povezave
• Keramične kapice
• S protiprašnimi vratci in protiprašnimi pokrovčki
• Temperatura delovanja: -20°C ~ 70°C
• Material: plastika
• Barva: zelena
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 34.3 x 15.2 x 9.3 mm

Paket vsebuje:
4x LC Duplex I-člen

Teža neto v kg: 0.0110
Teža bruto v kg: 0.0120
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv DN-93631

Šifra: 9081026
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 konektor CAT.6A FTP sestavljiv, za trdožilne ali mehkožilne kable, za premer kabla od 6,0 ~ 9,0 mm...
11,70 € z DDV

Delock optični panel DIN Rail 2xSC/LC 85922

Šifra: 7940023
Zaloga: 0
Dobava: 29.05.2024
Delock optični panel omogoča namestitev dveh SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec...
7,83 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 2m OS2

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 30.05.2024
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,28 € z DDV

Delock optični panel DIN Rail 4xSC/LC 85921

Šifra: 7940022
Zaloga: 10
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
13,54 € z DDV

KELine optični patch SM PK-9 LC-LC 2m (ITU-T G.652.D)

Šifra: 7950047
Zaloga: 10+
KELine kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,71 € z DDV

Digitus napajalni kabel 220V 0,75m C5 TRIPOLAR

Šifra: 8510073
Zaloga: 10+
DIGITUS napajalni tripolni kabel C5 TRIPOLAR, 10A / 250 V, za napajalnike prenosnih računalnikov, dolžine 0,75m.
3,96 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display