Išči

Optični adapter Keystone LC Duplex črn Delock

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7930014
Šifra dobavitelja: 86719
EAN koda: 4043619867196
4,27 € z DDV
decrease increase

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Izgube ob vstavljanju: < 0.3 dB
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva adadpterja: bež
• Barva ohišja: črna
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 29.2 x 16.5 x 21.9 mm

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Izgube ob vstavljanju: < 0.3 dB
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva adadpterja: bež
• Barva ohišja: črna
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 29.2 x 16.5 x 21.9 mm

Teža neto v kg: 0.0050
Teža bruto v kg: 0.0060
Pakiranje v kartonu: 50
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display