Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 10m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 10m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950027
Šifra dobavitelja: DK-2533-10-4
EAN koda: 4016032308843
19,75 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

Teža neto v kg: 0.1905
Teža bruto v kg: 0.2000
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Brezžični Usmerjevalnik AC 1200Mb AC6 Tenda Dual-Band

Šifra: 9116062
Zaloga: 10+
Tenda brezžični usmerjevalnik AC6 Dual-Band za domačo uporabo s prenosom podatkov do 300Mbps na 2.4GHz in do 900Mbps na 5GHz sočasno. Štiri antene in Beamforming+ tehnologija pa zagotavljajo odličen signal v vašem domu...
37,94 € z DDV

Adapter SATA 2x + 1x Molex M Digitus

Šifra: 9765004
Zaloga: 10+
Digitus serijski SATA napajalni kabel Molex...
2,74 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex OM4 Multimode, Digitus

Šifra: 7930012
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex OM4 multimode, plastično ohišje...
2,56 € z DDV

Hub USB 3.0 4xA +AC adapter U-540 STLab

Šifra: 9502010
Zaloga: 6
STLab USB 3.0 vozlišče z AC adapterjem U-540, 4 naprave na en računalnik, dodatnih gonilnikov ne potrebuje, LED indikator delovanja...
38,00 € z DDV

Mrežna kartica Giga 10/100/1000 PCI Express Digitus + Low Profile

Šifra: 9121002
Zaloga: 10+
Digitus giga mrežna kartica PCI express vmesnik...
18,79 € z DDV

Video napajalnik 12V/5A DO

Šifra: 8025007
Zaloga: 10+
Napajalnik je narejen za kamere in naprave, ki potrebujejo 12VDC napajanje in ne presegajo 5A trenutne porabe, napajalnik je opremljen z indikatorjem, ki ob prisotnosti napajanja sveti zeleno...
14,51 € z DDV
Filtri
Sort
display