Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 10m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 10m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7950027
Šifra dobavitelja: DK-2533-10-4
EAN koda: 4016032308843
16,47 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

Teža neto v kg: 0.1905
Teža bruto v kg: 0.2000
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,25m zelen Digitus

Šifra: 9030162
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m moder Digitus

Šifra: 9030163
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m rdeč Digitus

Šifra: 9030164
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m rumen Digitus

Šifra: 9030091
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m zelen Digitus

Šifra: 9030099
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 1m zelen Digitus

Šifra: 9032020
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,40 € z DDV
Filtri
Sort
display