>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus optični patch MM LC/LC 10m OM4

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 10m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950027
Šifra dobavitelja: DK-2533-10-4
EAN koda: 4016032308843
18,48 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

Teža neto v kg: 0.1905
Teža bruto v kg: 0.2000
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus optični patch MM LC/LC 5m OM4

Šifra: 7950011
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV

Leviton optični kabel 12x50 MM UNI OM4 Eca

Šifra: 7901030
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.80 mm, črne barve...
4,87 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 3m OM4

Šifra: 7950010
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 3m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
11,77 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 7m siv

Šifra: 9030144
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
5,54 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.6 10m siv

Šifra: 9030143
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
9,75 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 1m OM4

Šifra: 7950008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,15 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display