Išči

Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7909042
Šifra dobavitelja: DK-2933-10
EAN koda: 4016032248965
9,70 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 10 m, rumene barve

DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E9/125µ
Dolžina 10 m, rumene barve

Teža neto v kg: 0.1698
Teža bruto v kg: 0.1783
Pakiranje v kartonu: 60
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,25m zelen Digitus

Šifra: 9030162
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9030098
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m bel Digitus

Šifra: 9025194
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,40 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m zelen Digitus

Šifra: 9030099
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9030118
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9032063
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,03 € z DDV
Filtri
Sort
display