Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 20m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 20m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950087
Šifra dobavitelja: O0319.20
EAN koda: 4049759065263
46,88 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM4
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 20 m, vijolične barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM4
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 20 m, vijolične barve

Teža neto v kg: 0.1000
Teža bruto v kg: 0.1089
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 2m Digitus

Šifra: 7950009
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,38 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 15m EFB

Šifra: 7950029
Zaloga: 2
EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 15m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
43,70 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 20m EFB

Šifra: 7950076
Zaloga: 5
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
29,33 € z DDV
Filtri
Sort
display