Išči

Optični patch SM PK-9 LC-LC 3m Duplex Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m Duplex rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7909016
Šifra dobavitelja: HOPLC008030LC203
EAN koda: 5050268170187
22,33 € z DDV
decrease increase

Leviton optični patch kabel
Dolžina 3 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Leviton optični patch kabel
Dolžina 3 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
LC - LC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0300
Teža bruto v kg: 0.0300
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m moder Digitus

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801014
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,10 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

Slepi panel 48cm 1U Triton črn

Šifra: 1895000
Zaloga: 10+
Triton slepi panel 1U iz jekla, za vgradnjo v komunikacijsko omaro...
4,64 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U zaprt z metlico Triton

Šifra: 1870200
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kablov 1U za prehod priključnih kablov s sprednje strani v notranjost kabineta, z metlico...
11,42 € z DDV
Filtri
Sort
display