Išči

Stikalo 100M 05xRJ45 Intellinet kovinsko ohišje

Intellinet 5-portno stikalo z LED indikatorji delovanja, kovinsko ohišje črne barve...
Blagovna znamka: Intellinet
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9104019
Šifra dobavitelja: 523301
EAN koda: 766623523301
24,10 € z DDV
decrease increase

5 portno stikalo 10/100
Vmesniki 5x 10/100 Mbps RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X/NWAY)
Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3x (flow control, full duplex mode)
˝Shrani in posreduj˝ paketni prenos
Filter/Forward Rate 148 K paketov/sek
Napajanje 5V 600mA
Barva: Črna
Kovinsko ohišje
Certifikat PCC in CE

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Navodila

5 portno stikalo 10/100
Vmesniki 5x 10/100 Mbps RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X/NWAY)
Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3x (flow control, full duplex mode)
˝Shrani in posreduj˝ paketni prenos
Filter/Forward Rate 148 K paketov/sek
Napajanje 5V 600mA
Barva: Črna
Kovinsko ohišje
Certifikat PCC in CE

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 1x Napajalnik, 1x Navodila

Dimenzija v mm (DxSxV): 75x121x25
Prostornina v M3: 0.0030
Teža neto v kg: 0.4200
Teža bruto v kg: 0.4700
Pakiranje v kartonu: 30
Garancija v mesecih: 36

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Stikalo 100M 08xRJ45 Intellinet kovinsko ohišje

Šifra: 9104020
Zaloga: 10+
Intellinet 8-portno stikalo z LED indikatorji delovanja, kovinsko ohišje črne barve...
27,76 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Leviton

Šifra: 7903020
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
3,77 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m črn Digitus

Šifra: 9032021
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,42 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m zelen Digitus

Šifra: 9032062
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,42 € z DDV

Stikalo Giga 08x RJ45 SG108 Tenda

Šifra: 9104056
Zaloga: 10+
Tenda 8 portno giga stikalo SG108, samodejno prilagajanje hitrosti prenosov med vrati za optimalno učinkovitost. Zunanji napajalni adapter...
24,34 € z DDV
Filtri
Sort
display