>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

TP-Link stikalo 100M 16-port rack PoE+ 2xGiga 2xSFP TL-SL1218MP

TP-Link stikalo TL-SL1218MP je 16-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 100 Mbps hitrosti povezave preko PoE.
Blagovna znamka: TP-Link
Na voljo: Zaloga: 4
Brezplačna dostava
Šifra: 9104171
Šifra dobavitelja: TL-SL1218MP
EAN koda: 6935364099824
253,70 € z DDV
decrease increase

TP-Link stikalo TL-SL1218MP je 16-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 100 Mbps hitrosti povezave preko PoE.

 

 

Tehnične lastnosti:

• 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45

• 2 × 10/100/1000 Mbps RJ45

• 2 × kombiniran gigabit SFP

 

Omrežni mediji:

• 10BASE-T: kabel UTP kategorije 3, 4, 5 (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m)

• 100BASE-TX: kabel UTP kategorije 5, 5e (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m)

• 1000BASE-T: kabel UTP kategorije 5, 5e, 6 ali višji (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100 Ω STP (največ 100 m)

• 1000BASE-X MMF, SMF

 

Hlajenje: 2 ventilatorja

Fizična varnostna ključavnica

Napajanje 100–240 V AC, 50/60 Hz

Priklop PoE+ (RJ45)

• Standardno: skladno z 802.3at/802.3af

• Priklop PoE: Priklopi 1–16

• Poraba energije PoE: 250 W

 

Dimenzije (Š x G x V) 440 × 180 × 44 mm ( 17,3 × 7,1 × 1,7 in )

 

Največja poraba energije

• 15,0 W (brez priključenega PD)

• 285,8 W (s priključenim 250 W PD)

Maksimalno odvajanje toplote

• 51,1 BTU/h (brez priključenega PD)

• 974,6 BTU/h (s priključenim 250 W PD)

Preklopna zmogljivost    7,2 Gbps

Hitrost posredovanja paketov     5,36 Mpps

Tabela naslovov MAC 8K

Jumbo okvir 10 KB

 

LASTNOSTI PROGRAMSKE OPREME

• Združljiv z IEEE 802.3at/af skladnimi PD-ji

• Razširjeni način (do 250m PoE napajanje in prenos podatkov)

• Prednostni način

• Izolacijski način

• Samodejno učenje in samodejno staranje naslova Mac

• Nadzor pretoka IEEE802.3x

• Delovna temperatura: 0–50 °C (32–122 °F)

• Temperatura shranjevanja: -40–70 °C (-40–158 °F)

• Delovna vlažnost: 10–90 % RH brez kondenzacije

• Vlažnost shranjevanja: 5–90 % RH brez kondenzacije

 

Paket vsebuje:

1x TP-Link stikalo TL-SL1218MP, 1x Napajalni kabel, 2xMontažni nosilec, 1x Navodila

TP-Link stikalo TL-SL1218MP je 16-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 100 Mbps hitrosti povezave preko PoE.

 

 

Tehnične lastnosti:

• 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45

• 2 × 10/100/1000 Mbps RJ45

• 2 × kombiniran gigabit SFP

 

Omrežni mediji:

• 10BASE-T: kabel UTP kategorije 3, 4, 5 (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m)

• 100BASE-TX: kabel UTP kategorije 5, 5e (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100 m)

• 1000BASE-T: kabel UTP kategorije 5, 5e, 6 ali višji (največ 100 m)

• EIA/TIA-568 100 Ω STP (največ 100 m)

• 1000BASE-X MMF, SMF

 

Hlajenje: 2 ventilatorja

Fizična varnostna ključavnica

Napajanje 100–240 V AC, 50/60 Hz

Priklop PoE+ (RJ45)

• Standardno: skladno z 802.3at/802.3af

• Priklop PoE: Priklopi 1–16

• Poraba energije PoE: 250 W

 

Dimenzije (Š x G x V) 440 × 180 × 44 mm ( 17,3 × 7,1 × 1,7 in )

 

Največja poraba energije

• 15,0 W (brez priključenega PD)

• 285,8 W (s priključenim 250 W PD)

Maksimalno odvajanje toplote

• 51,1 BTU/h (brez priključenega PD)

• 974,6 BTU/h (s priključenim 250 W PD)

Preklopna zmogljivost    7,2 Gbps

Hitrost posredovanja paketov     5,36 Mpps

Tabela naslovov MAC 8K

Jumbo okvir 10 KB

 

LASTNOSTI PROGRAMSKE OPREME

• Združljiv z IEEE 802.3at/af skladnimi PD-ji

• Razširjeni način (do 250m PoE napajanje in prenos podatkov)

• Prednostni način

• Izolacijski način

• Samodejno učenje in samodejno staranje naslova Mac

• Nadzor pretoka IEEE802.3x

• Delovna temperatura: 0–50 °C (32–122 °F)

• Temperatura shranjevanja: -40–70 °C (-40–158 °F)

• Delovna vlažnost: 10–90 % RH brez kondenzacije

• Vlažnost shranjevanja: 5–90 % RH brez kondenzacije

 

Paket vsebuje:

1x TP-Link stikalo TL-SL1218MP, 1x Napajalni kabel, 2xMontažni nosilec, 1x Navodila

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Leviton optični adapter I člen LC Duplex MM BHCLCMM001

Šifra: 7907004
Zaloga: 10+
Leviton optični LC-LC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami.
9,21 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/SC 1m OM2

Šifra: 7909025
Zaloga: 2
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
5,90 € z DDV

Digitus pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC MM DN-82120-1

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
117,60 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display