>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

TP-Link stikalo Giga 28-port rack 24x PoE+ 4xSFP JetStream TL-SG2428P

TP-Link stikalo TL-SG2428P je 28-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 1000 Mbps hitrosti povezave preko PoE.
Blagovna znamka: TP-Link
Na voljo: Zaloga: 1
Brezplačna dostava
Šifra: 9104173
Šifra dobavitelja: TL-SG2428P
EAN koda: 6935364030650
472,69 € z DDV
decrease increase

TP-Link stikalo TL-SG2428P je 28-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 1000 Mbps hitrosti povezave preko PoE.

 

 

Tehnične lastnosti:

Standardi in protokoli :IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

 

• 24 × 10/100/1000 Mbps RJ45  (samodejno pogajanje/samodejno MDI/MDIX)

• 4 × gigabit SFP 

Omrežni mediji

• 10BASE-T: kabel UTP kategorije 3, 4, 5 (največ 100 m)

• 100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorije 5, 5e ali višji (največ 100 m)

• 1000BASE-X: MMF, SMF

Hlajenje: 2 ventilatorja

Napajanje 100-240 V AC, 50/60 Hz

PoE+ (RJ45)       

• Standardno: skladno z 802.3at/af

• Vrata PoE+: 24 vrat

• Napajalnik: 250 W

Vrata PoE (RJ45)

• Standardno: skladno z 802.3at/af

• Priklop PoE+: 24

• Poraba energije PoE: 250 W*

Dimenzije (Š x G x V) 440 × 220 × 44 mm

Montaža

19" 1U možnost namestitve v kabinet

Največja poraba energije

• 32,1 W (brez priključene napajalne naprave)

• 308,6 W (s priključeno napajalno napravo 250 W)

Maksimalno odvajanje toplote

• 109,5 BTU/h (brez priključenega PD)

• 1052,9 BTU/h (s priključenim 250 W PD)

IZVEDBA

Preklopna zmogljivost    56 Gbps

Pasovna širina/zadnja plošča       56 Gbps

Hitrost posredovanja paketov     41,7 Mpps

Tabela naslovov MAC     8K

Paketni medpomnilnik    4,1 Mbit

Jumbo okvir        9 KB

 

UPRAVLJANJE

Aplikacija Omada

• Krmilnik v oblaku Omada

• OC300

• OC200

• Programskega krmilnika Omada

Centralizirano upravljanje          

• Krmilnik v oblaku Omada (TL-SG2210P v4 ga ne podpira)

• Krmilnik strojne opreme Omada OC300

• Krmilnik strojne opreme Omada OC200

• Krmilnik programske opreme Omada

Dostop do oblaka

• Krmilnik v oblaku Omada

• OC300

• OC200

Zahteva uporabo krmilnika Omada v oblaku (podprto s TL-SG2210P v3.2, v5 in novejšimi

Funkcije upravljanja

• Spletni vmesnik

• Vmesnik ukazne vrstice (CLI) prek telneta

• SNMPv1/v2c/v3

• SNMP Trap/Inform

• RMON (1,2,3,9 skupine)

• Predloga SDM

• Odjemalec DHCP/BOOTP

• Dual Image, Dual Konfiguracija

• Nadzor procesorja

• Diagnostika kablov

• EEE

• SNTP

• Sistemski dnevnik

 

Delovna temperatura: 0–50 ℃ (32–122 ℉);

• Temperatura shranjevanja: -40–70 ℃ (-40–158 ℉)

• Delovna vlažnost: 10–90 % RH brez kondenzacije

• Vlažnost shranjevanja: 5–90 % RH brez kondenzacije

 

Paket vsebuje:

1x TP-Link stikalo TL-SG2428P, 1x Napajalni kabel, 1x Montažni kit, 1x Navodila

TP-Link stikalo TL-SG2428P je 28-portno stikalo v jeklenem ohišju z nizko porabo energije in je odlična rešitev za vaše poslovno omrežje, ki potrebuje do 1000 Mbps hitrosti povezave preko PoE.

 

 

Tehnične lastnosti:

Standardi in protokoli :IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

 

• 24 × 10/100/1000 Mbps RJ45  (samodejno pogajanje/samodejno MDI/MDIX)

• 4 × gigabit SFP 

Omrežni mediji

• 10BASE-T: kabel UTP kategorije 3, 4, 5 (največ 100 m)

• 100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorije 5, 5e ali višji (največ 100 m)

• 1000BASE-X: MMF, SMF

Hlajenje: 2 ventilatorja

Napajanje 100-240 V AC, 50/60 Hz

PoE+ (RJ45)       

• Standardno: skladno z 802.3at/af

• Vrata PoE+: 24 vrat

• Napajalnik: 250 W

Vrata PoE (RJ45)

• Standardno: skladno z 802.3at/af

• Priklop PoE+: 24

• Poraba energije PoE: 250 W*

Dimenzije (Š x G x V) 440 × 220 × 44 mm

Montaža

19" 1U možnost namestitve v kabinet

Največja poraba energije

• 32,1 W (brez priključene napajalne naprave)

• 308,6 W (s priključeno napajalno napravo 250 W)

Maksimalno odvajanje toplote

• 109,5 BTU/h (brez priključenega PD)

• 1052,9 BTU/h (s priključenim 250 W PD)

IZVEDBA

Preklopna zmogljivost    56 Gbps

Pasovna širina/zadnja plošča       56 Gbps

Hitrost posredovanja paketov     41,7 Mpps

Tabela naslovov MAC     8K

Paketni medpomnilnik    4,1 Mbit

Jumbo okvir        9 KB

 

UPRAVLJANJE

Aplikacija Omada

• Krmilnik v oblaku Omada

• OC300

• OC200

• Programskega krmilnika Omada

Centralizirano upravljanje          

• Krmilnik v oblaku Omada (TL-SG2210P v4 ga ne podpira)

• Krmilnik strojne opreme Omada OC300

• Krmilnik strojne opreme Omada OC200

• Krmilnik programske opreme Omada

Dostop do oblaka

• Krmilnik v oblaku Omada

• OC300

• OC200

Zahteva uporabo krmilnika Omada v oblaku (podprto s TL-SG2210P v3.2, v5 in novejšimi

Funkcije upravljanja

• Spletni vmesnik

• Vmesnik ukazne vrstice (CLI) prek telneta

• SNMPv1/v2c/v3

• SNMP Trap/Inform

• RMON (1,2,3,9 skupine)

• Predloga SDM

• Odjemalec DHCP/BOOTP

• Dual Image, Dual Konfiguracija

• Nadzor procesorja

• Diagnostika kablov

• EEE

• SNTP

• Sistemski dnevnik

 

Delovna temperatura: 0–50 ℃ (32–122 ℉);

• Temperatura shranjevanja: -40–70 ℃ (-40–158 ℉)

• Delovna vlažnost: 10–90 % RH brez kondenzacije

• Vlažnost shranjevanja: 5–90 % RH brez kondenzacije

 

Paket vsebuje:

1x TP-Link stikalo TL-SG2428P, 1x Napajalni kabel, 1x Montažni kit, 1x Navodila

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi 1267Mb AC Giga stropna RG-RAP2200E

Šifra: 9108155
Zaloga: 10+
Ruijie RG-RAP2200E dostopna točka z giga omrežnimi priklopi omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo s tehnologijo MU-MIMO. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3af/at, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba…
150,07 € z DDV

Ruijie Reyee PoE napajanje preko UTP 15,4W Giga RG-POE-AF15

Šifra: 8015036
Zaloga: 10+
Ruijie RG-POE-AF15 omogoča prenos podatkov in napajanja preko UTP omrežja za naprave PoE (do 15,4W do 52V) in prenos podatkov do 1000Mbps do kar 100m…
20,64 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display