Išči

250mm Panel 10-P modularni Triton

Odličen Triton modularni panel dimenzije 1U mm za montažo v 250mm komunikacijske kabinete...
Blagovna znamka: Triton
Na voljo: Zaloga: 10
Šifra: 9485046
Šifra dobavitelja: RAC-PP-X03-C1
EAN koda: 8595105090169
12,81 € z DDV
decrease increase

Triton 10 portni Cat.5e/6/6A prazen modularni panel za montažo v 10˝ komunikacijsko omaro,
Združljiv s SNAP IN RJ45 osnovnimi elementi
Kovinski panel Pribor za montažo, Črna Barva

Triton 10 portni Cat.5e/6/6A prazen modularni panel za montažo v 10˝ komunikacijsko omaro,
Združljiv s SNAP IN RJ45 osnovnimi elementi
Kovinski panel Pribor za montažo, Črna Barva

Teža neto v kg: 0.2800
Teža bruto v kg: 0.3500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul CAT.6 FTP toolless Digitus

Šifra: 9090004
Zaloga: 0
Dobava: 07.10.2021
Digitus modul CAT.6 FTP, standardni vmesnik RJ45, sive barve...
3,60 € z DDV

Prenapetostna zaščita 6x220V s stikalom Bachmann

Šifra: 8202008
Zaloga: 10+
Bachmann prenapetostna zaščita 6x220V visoke kakovosti z šestimi vtičnicami in stikalom, LED indikatorji delovanja, z zaščito za otroke, ...
18,24 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m moder Digitus

Šifra: 9030163
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Modul Cat.6 UTP 110 KELine

Šifra: 9090028
Zaloga: 10+
KELine modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za hitrosti do 1Gb, primeren za trdožilne kable, hitra in enostavna montaža...
1,78 € z DDV

Razdelilec 250mm 4x220V ALU črn Triton

Šifra: 8201026
Zaloga: 10+
Triton visokokakovostni razdelilec v aluminjastem ohišju, možnost vgradnje v komunikacijske kabinete z LED indikatorjem delovanja, dimenzije razdelilca znašajo 250 mm...
34,77 € z DDV
Filtri
Sort
display