>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus zidni okvir 8U 375x505x250 črn DN-19 PB-8U-SW

Držalo za pritrditev na steno se uporabljajo za vgradnjo 483 mm (19 “) komponent. Na voljo so v različnih višinskih enotah, odvisno od posameznih prostorskih zahtev. Nastavljiva globina (od 225 mm do 399 mm) omogoča vgradnjo večjih komponent. Če na primer kabli prihajajo naravnost iz stene, lahko za izrezovanje kablov uporabite velik izrez na zadnji strani.
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 9435096
Šifra dobavitelja: DN-19 PB-8U-SW
EAN koda: 4016032228806
87,78 € z DDV
decrease increase

Posebnosti:

-Globina nastavljiva
-Zložljiv (vključen pritrdilni material)
-Kompaktna dostava (zložena)
-Razširljivo s strešnim / talnim podvozjem (naprodaj posebej)
-Nazaj z izrezi za kabliranje
-Oznake višine in globine

Značilnosti:

-Za vgradnjo 483 mm (19 ”) komponent 1,1 - 1,5 debela pločevina, prašno lakirana, nastavljiva po globini (najmanj 225 mm; največ 399 mm) s štirimi luknjami za pritrditev na steno Zadnja stran z izrezi za npr. : Kabli Številka RAL: 9005 Število vrat: 0 Vrsta prezračevanja: brez materiala: jeklo Število višinskih enot (HE): 8 Z dnom: ne Površinska obdelava: prašno lakirana Raven pritrditve: spredaj Oblika profilne tirnice: L-oblika strešna plošča: ne Z ozemljitvijo: ne S sprednjimi vrati: ne Z zadnjimi vrati: ne S stranskimi ploščami: ne Možno razstaviti: da Dimenzije mreže: 482,6 mm (19 palcev) Dostava je nesestavljena

Posebnosti:

-Globina nastavljiva
-Zložljiv (vključen pritrdilni material)
-Kompaktna dostava (zložena)
-Razširljivo s strešnim / talnim podvozjem (naprodaj posebej)
-Nazaj z izrezi za kabliranje
-Oznake višine in globine

Značilnosti:

-Za vgradnjo 483 mm (19 ”) komponent 1,1 - 1,5 debela pločevina, prašno lakirana, nastavljiva po globini (najmanj 225 mm; največ 399 mm) s štirimi luknjami za pritrditev na steno Zadnja stran z izrezi za npr. : Kabli Številka RAL: 9005 Število vrat: 0 Vrsta prezračevanja: brez materiala: jeklo Število višinskih enot (HE): 8 Z dnom: ne Površinska obdelava: prašno lakirana Raven pritrditve: spredaj Oblika profilne tirnice: L-oblika strešna plošča: ne Z ozemljitvijo: ne S sprednjimi vrati: ne Z zadnjimi vrati: ne S stranskimi ploščami: ne Možno razstaviti: da Dimenzije mreže: 482,6 mm (19 palcev) Dostava je nesestavljena

Teža neto v kg: 2.6400
Teža bruto v kg: 3.6400
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus optični patch SM PK-9 LC/SC 1m OS2

Šifra: 7909043
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
6,93 € z DDV

EFB razdelilec rack 8x220V ALU+stikalo črn EK631DE.2

Šifra: 8201042
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
EFB visokokakovostni razdelilec v ALU ohišju s stikalom, možnost vgradnje v 19" komunikacijske kabinete, kabel dolžine 2m.
36,11 € z DDV

Delock optični panel DIN Rail 4xSC/LC 85921

Šifra: 7940022
Zaloga: 10
Delock optični panel omogoča namestitev štirih SC Simplex ali LC Duplex optičnih kablov. Vgrajen montažni sistem pa omogoča namestitev na 35mm DIN nosilec vertikalno ali horizontalno. Mogoča tudi motaža na steno...
13,54 € z DDV

Digitus optični panel SC 12x duplex kaseta Pigtails OS2 DN-96321/9

Šifra: 7940026
Zaloga: 8
Digitus optični panel širine 48cm je primeren za vgradnjo v komunikacijsko omaro. Panel ima že vgrajene dvojne 12xSC adapterje ter optično kaseto. Adapterji so že povezani z singlemode optičnimi pigtail kabli OS2 dolžine 2m...
156,97 € z DDV 60,94 € z DDV

Teltonika DIN–montažni nosilec 70x25mm na DIN letev 35mm PR5MEC11

Šifra: 9485049
Zaloga: 7
Kompaktni adapter za montažo naprav znamke Teltonika na DIN letev...
5,10 € z DDV

Teltonika stikalo Giga 8-port 8x PoE 2xSFP 240W DIN Mini TSW200000010

Šifra: 9104150
Zaloga: 5
Teltonika TSW200 je industrijsko neupravljano stikalo podjetja Teltonika Networks. Opremljen z osmimi gigabitnimi mrežnimi priključki, kateri podpirajo Power-over-Ethernet (PoE) standarde IEEE802.3af in IEEE802.3at s skupno močjo 240W...
120,66 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display