>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus kartica PCIe USB+Tip C DS-30225

Digitus USB 3.1 PCI Express z 2 zunanjima vhodoma USB 3.1: 1x USB-A priklop in 1x USB Type-C priklop za naprave najnovejše generacije.
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 9510097
Šifra dobavitelja: DS-30225
EAN koda: 4016032460077
36,54 € z DDV
decrease increase

Digitus USB 3.1 PCI Express z 2 zunanjima vhodoma USB 3.1: 1x USB-A priklop in 1x USB Type-C priklop za naprave najnovejše generacije.

 

Tehnične lastnosti:

USB 3.1 SuperSpeed ​​do 10 Gbps

1x SuperSpeed ​​USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C

1X SuperSpeed ​​USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB-A

Podpira hitrosti prenosa podatkov 10G / 5G / 480 / 12 / 1,5 Mbps

Napajalna vrata USB Type-C 5 V / 3 A

Napajalna vrata USB Type-A 5 V / 900 mA

SATA 15-polni napajalni konektor za dodatno napajanje iz matične plošče

Podpira 4-way PCI Express v2.0

Podpira specifikacijo eXtensible Host Controller Interface (xHCI) 1.1

Prenapetostna zaščita

Podpira funkcijo oddaljenega bujenja prek tipkovnice ali miške

Podprti operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, Linux

 

Paket vsebuje:

1x Digitus USB 3.1 PCI Express, 1x Low Profile adapter, 1x Medij z gonilniki, 1x Navodila

Digitus USB 3.1 PCI Express z 2 zunanjima vhodoma USB 3.1: 1x USB-A priklop in 1x USB Type-C priklop za naprave najnovejše generacije.

 

Tehnične lastnosti:

USB 3.1 SuperSpeed ​​do 10 Gbps

1x SuperSpeed ​​USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C

1X SuperSpeed ​​USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB-A

Podpira hitrosti prenosa podatkov 10G / 5G / 480 / 12 / 1,5 Mbps

Napajalna vrata USB Type-C 5 V / 3 A

Napajalna vrata USB Type-A 5 V / 900 mA

SATA 15-polni napajalni konektor za dodatno napajanje iz matične plošče

Podpira 4-way PCI Express v2.0

Podpira specifikacijo eXtensible Host Controller Interface (xHCI) 1.1

Prenapetostna zaščita

Podpira funkcijo oddaljenega bujenja prek tipkovnice ali miške

Podprti operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, Linux

 

Paket vsebuje:

1x Digitus USB 3.1 PCI Express, 1x Low Profile adapter, 1x Medij z gonilniki, 1x Navodila

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

EFB optični patch SM SC/APC-SC/APC 2m

Šifra: 7950093
Zaloga: 1
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
5,86 € z DDV

Baseus adapter AVDIO USB TipC-Jack 3,5Ž stereo 9cm črn CATL54-0G

Šifra: 9701060
Zaloga: 10+
Baseus adapter s kablom iz priključka USB-C na 3,5 mm priključek za slušalke. Omogoča priklop slušalk na pametni telefon in tako poslušanje vaše najljubše glasbe. Praktična rešitev za naprave z vrati USB-C.
7,38 € z DDV

Digitus patch UTP CAT.5e 0,5m moder

Šifra: 9025178
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
1,55 € z DDV

Gembird podloga za miško gelware črna MP-GEL-BK

Šifra: 5570028
Zaloga: 10+
Gembird podloga za miško, ergonomična oblika, gel polnilo, površina iz blaga, podloga iz gume, črne barve.
7,62 € z DDV

EFB optični patch SM SC/APC-SC/APC 10m

Šifra: 7950043
Zaloga: 3
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,24 € z DDV

SBOX adapter HDMI M VGA Ž HD15 aktivni na kablu 15cm

Šifra: 9704056
Zaloga: 10+
Adapter HDMI-VGA za pretvarjanje digitalnega HDMI v analogni VGA signal.
9,98 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display